Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałabym bal przebierańców w rozsądnej cenie. Może mnie nie wyrzucą, jak się przebiorę? Ma ktoś inne pomysły na sylwka?

 

-- 30 paź 2013, 20:17 --

 

Dzwoniłam do Rudego Goblina (taka knajpa) w Katowicach, na pewno będą organizować Sylwestra, ale jeszcze nie ma szczegółowych informacji i cennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam poradni na śląsku prowadzącej psychoterapię indywidualną z psychologiem pod kątem leczenia depresji i zaburzenia osobowości.

Chodzę na wizyty do psychiatry w Feniksie w Katowicach, natomiast tu prowadzona jest tylko terapia grupowa w której kompletnie nie umiałbym się odnaleźć...

Może znacie i polecacie jakieś ośrodki? Zależy mi tylko na tym aby wizyty były finansowane z nfz'u i mogły się odbywać popołudniami (po godz. 15). Te jesienne ponure dni są przerażające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osoby z ktora moglbym porozmawiac. powalczyc nad fobią spoleczna itp. Mam 22 lata, z zewnątrz wyglądam na normalnego chłopaka, mam nawet dziewczyne (ale ona nie bardzo potrafi w czymkolwiek pomoc). Moje zycie towarzyskie jest straszne przez to ze jestem niesmialy. otwieram sie tylko po alkoholu. Juz kiedys kurde było lepiej, a teraz wszystko umiera. Przynajmniej nerwica lękowa minęła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Katowic, pogadam z moją i dam Wam znać! Postaram się o info na temat terapii indywidualnej NFZ. Dajcie mi tydzień.

 

-- 13 gru 2013, 21:20 --

 

Gdyby ktoś był nadal zainteresowany, to mam numer do terapeutki z Sosnowca. Przyjmuje na NFZ. W razie czego piszcie na priv, bo to jej prywatny numer i nie chcę przeginać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, a czego poszukujesz metylofenidatu czy czegoś jeszcze innego? ta lubiana przez ciebie wenla zawodzi? czy nauka tak ciężka, że potrzeba się czymś dopalić? ;)

 

coś cię tu od dawna nie ma, znudziło ci się forum, które kiedyś tak codziennie odwiedzałeś czy aż tyle nauki masz, że nie ma kiedy wpadać?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×