Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Resider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam, jestem Rafał z Sosnowca, wg znajomego moje objawy wskazują na nerwice lękową. Zaczeło się można powiedzieć 1,5 miesiąca temu, budze się rano i czuje jakby ból w klatce piersiowej. Zmierzyłem ciśnienie, 180/100, więc od razu udałem sie do lekarza rodzinneg, który z kolei wysłał mnie do szpitala z dopiskiem pilne. W szpitalu zrobili mi badania krwi, RTG klatki piersiowej. Nic jednak nie wyszło, dostałem tylko recepte na leki na ciśnienie. Troche sie uspokoiłem ale miałem czasami lekkie bóle w klatce. Od dwóch tygodni zaczeły się inne objawy, mianowicie kilkakrotnie w ciagu dnia czuje jakbym tracił dech, zaczyna mi się robić ciepło i czuje sie jakbym zaraz miał upaść/umrzeć, ostatnie 3 dni to była masakra, nie moge sie skupic, caly dzien mysle o tym, ze zaraz upadne, rece mi sie trzesą, nogi jak z waty i nie wiem jak się uspokoić,. Znajomy mówi żebym poszedl do psychiatry ale zwlekam, nie wiem dlaczego, boje się isc, nie wiem, nie mam pojęcia.. Także, to ja. Na forum zdecydowałem się dołączyć, po ostatnim ataku, który miałem jakieś 30min temu ale udało mi się uspokoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Heledore napisał:

@Resider witaj na forum. Zdecydowałeś się może na wizytę u psychiatry?

Bylem jedynie u rodzinnego lekarza, przepisal mi Neurol, juz ok. 10 tabletek 0,25mg Aplrazolamu wzialem, czuje sie lepiej, ale i tak planuje wizyte u psychiatry jak tylko sie zbiore na odwage..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejo zbadaj sobie witaminy D3, magnez, a, b1,b2 , b6, b12, potas( testosteron, prolaktyna,estrogen,progesteron, tarczyca jesli masz kase) . Na przestrzeni lat napisze moje obserwacje jako ze siedze w nerwicy juz dlugo:

1- udac sie do spowiedzi, nie koniecznie do kosciola 😜

2- udac sie do kardiologa jak najpredzej, ktory zrobi badania i wyibje Ci z glowy, ze masz chore serce

3- atak nerwicy to zazwyczaj nagromadzenie stresu, ktore nie ma ujscia --unikac 😜

4-sport

5--brac olejek melisowy i witaminy z grupy b ktore wyzej wypisalem

6-jest kanal na YT" pod mikroskopem" gdzie jest dawkowanie witamin w razie nerwicy i kolatan serca.

7-solarium

8-zbadac kortyzol rano i wieczorem tego samego dnia

 co jest powodem stresu?

leki dorazne uspokajajace uzalezniaja i bedzie gorzej. Szybko do psychiatry bo im dluzej zwlekasz tym gorzej ale przed przystapieniem do psychotropow sprobuj witamin i melisy -powinno byc duzo lepiej.

Edytowane przez AliG
czas jest bardzo wazny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×