Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Może brak leku normotymicznego on by zapobiegał nawrotom i utrwalil efekt terapeutyczny. Ja idę już spać więc dobranoc 🙂 podejrzewam, że około 3 tygodnia powinno teoretycznie zaczac mi się poprawiac, a dla mnie styczeń ten miesiąc jest dosyć stresujacy. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picziklaki ,skoro tak mówisz ,,, 

 

 Witaj FeniksX (-:

 Wybacz, nie jestem w temacie .Dopiero wszedłem , mam kocioł we łbie .

 Od ponad dwóch tygodni szukam zestawu konkretnie w lęk , wolnoplynący .Z depresją się uporałem jako -tako .

 Jadę na z rana 15 paro + 50 ami na noc  . 

 Myślę co by się znowu ,,, kużwa kolejny  raz ,na esci + promolan + 5 HTP 

 albo dojebać jutro jeszcze dodatkowo Pregę .

 

 Co do ataków paniki ( bo chyba o to Ci chodzi ) to kurwwy zawsze maja swoją przyczynę , najgorzej jak zdarzają się za często , wtedy nie ma żartów . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feniksx napisał:

dmha

2-Aminoizoheptan (DMHA) - związek, który swoją popularność zdobył wskutek delegalizacji DMAA. Używany jest jako bezpieczniejszy, legalny substytut dla dimetyloamylaminy, dorównujący jej skutecznością. Wykazuje zdolności pobudzające, zwiększa możliwości psychiczne, promuje funkcje kognitywne, a także może ograniczać apetyt.

Mechanizm działania DMHA opiera się na jego zdolności do promocji stężenia noradrenaliny oraz dopaminy w ustroju. Pierwszy z tych związków należy do grupy amin katecholowych o silnie pobudzającym wpływie na organizm człowieka. Zwiększa częstość pracy serca, promuje wydolność fizyczną, ogranicza odczuwanie zmęczenia. Z kolei dopamina obecna jest w ośrodku motywacji, jej wysoki poziom sprzyja odczuwaniu potrzeby działania.

 

 ----może to Ci miesza , nigdy tego nie brałem , ale dziwnie jakoś brzmi ???

 

 Brałem kiedyś to:

Geranamina ( DMAA, 1,3-dimetyloamylamina, Geranium, Gera Geranium, Methylhexamine HCI, Sproszkowany korzeń Geranium, Supra-amine Apple geranium )

Geranamina - substacja wykazująca działanie stymulujące. Wpływa na produkcje naukroprzekaźników. W suplementacji wykorzystywana jest zarówno ze względu na swój potencjał termogeniczny jak i silne pobudzenie. Poprawia wydolność jak i wytrzymałość mięśniową. W układzie nerwowym hamuje wychywt zwrotny noradrenaliny oraz stymuluję jej produkcję. 
 
 Miało to ostre walnięcie , takie pobudzenie ,że szok , nawet po trawie jak to wziąłem to szalałem .
Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak zrobie... bo nie potrzebne mi takie przygody... fakt brałem to moze 2 razy w tygodniu przed treningami...
 

nurtuje mnie jedno pytanie na które nigdy nie znalazłem szczerej odpowiedzi... czy atak paniki, nasza nerwica... może zabić ??
czy może wywołać ona np migotanie komór/przedsionków ?? albo po prostu zawał lub zatrzymanie krążenia ??
jak to z tym tak naprawdę jest ??

 

Kalebx3, powiedz mi czy ty też tak mniewales ze siedzisz w zajebistym humorze, rozluźniony i nagle jebut, atak i ucieczka... 

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem. Różnica między 300 a 600 jest niewielka. Dla mnie subiektywnie jakieś 10%. Jeżeli kogoś zbawi te 10% to można próbować ale wg mnie nie warto bo obciążenie pikawy i całego organizmu jest spore. Zresztą możesz o tym pogadać z lekarzem ale jak lekarz w Polsce o takiej dawce usłyszy to sam pierwszy zawału dostanie XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak jak z środkami przeciwbólowymi i innymi lekami że powyżej dawki granicznej, np. 300mg działanie leku nie polepsza się, mogą być nawet reakcje paradoksalne a toksyczność diametralnie wzrasta, organizm nie jest w stanie przyjąć takiej dawki i kieruje substancje do wydalenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupę lat nie kupowałem 75mg, ale Efectin 150mg - oczywiście droższy niż 75mg kosztuje mnie po refundacji 17-19 zł w aptekach sieci Dr. Max, osobiście jestem wyczulony na generyki, drobne zmiany w dawkach leku i nie wmówi mi nikt że generyki to to samo co oryginalny Efectin...Polecam brać oryginał, dawniej był w kosmicznych cenach, ale teraz nie ma sensu ratować się zamiennikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 07:50, seneri napisał:

Ja brałem. Różnica między 300 a 600 jest niewielka. Dla mnie subiektywnie jakieś 10%. Jeżeli kogoś zbawi te 10% to można próbować ale wg mnie nie warto bo obciążenie pikawy i całego organizmu jest spore. Zresztą możesz o tym pogadać z lekarzem ale jak lekarz w Polsce o takiej dawce usłyszy to sam pierwszy zawału dostanie XD 

Jak oceniasz działanie noradrenalinowe w dawce 300 i 600 bom ciekaw.

 

4 godziny temu, marcinzen napisał:

Efectin i Xanax warto kupować orygniallne.

Uzasadnienie jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 300 zyskujemy głównie na norze imo. Napęd większy czasami większe lęki ale do ogarnięcia jak sobie uświadomisz że to wpływ leku. Dla mnie akurat noradrenalina była/jest całkiem pomocna. Pozwoliła ruszyć dupę i jak ktoś to ładnie tutaj ujął trzymać nerwice za morde. Jak się to opanuje to jest ona naprawdę przydatną bronią. Najpierw do takich dawek długo przygotowywalem się teoretycznie żeby sobie krzywdy nie zrobić. Jak już wiedziałem co i jak to powoli wszedłem na 600 wenli i 90 mirty ale od razu ostrzegam. Nie róbcie tego w domu dzieci 🙂 chodzi głównie o to że wtedy noradrenaliny jest sporo i może dla niektórych zrobić się niebezpiecznie. Ciśnienie itd. Ale jest też bardzo dużo serotoniny więc człowiek jest nakręcony ale jakby spokojny. Mniej więcej. Ciężko to opisać słowami ale z grubsza tak to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinzen napisał:

Tak, doswiadczenie wlasne plus opinia o wyzszosci Xanax nad generykami od lek.praktyka 

Chodziło mi o badanie naukowe np z pubmed, które by to potwierdzilo a nie wlasne subiektywne odczucia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

zażywam wenlafaksynę piąty dzień w dawce 75 mg rano. Do tego 150 mg trazodon. Zupełnie brak skutków ubocznych. Lęki >nieco słabsze. Objawy deperesyjne jednak wciąż na stałym poziomie.  Czy po tygodniu spróbować zwiększyć dawkę do 150 mg? Czy to nieco za szybko? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×