Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? To zaskoczyliscie mnje, myślałam, że to dokładnie to samo co efectin. Lekarz kazał mi właśnie przyjść za 3 tygodnie, jak nie będzie poprawy to zmienia leczenie na pregabaline lub dokłada pregabaline, nie wiem dokładnie. Czy to dobry trop? Jestem osobowością narcystyczna, choruje na depresję i mam ciężkie ataki paniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zduszonyszept napisał:

 Czy to dobry trop? Jestem osobowością narcystyczna, choruje na depresję i mam ciężkie ataki paniki. 

 

 Zduszonyszept,

 trudno z całą pewnością powiedzieć ,że na pewno dobry ,,, to się samo sprawdzi w praktyce .

 Długo chorujesz na depresję ? Bywają w Twojej chorobie całkowite acz okresowe remisje ( i jak długie ) .

 -jaka wtedy jesteś ?

 Może tego warto się uczepić , nadziei .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety nie przypominam sobie lepszych momentów, cały czas mam myśli o bezsensie życia i uczucie wyczerpania. Wenlafaksyna pomogła mi nieco lżej wstawać z łóżka i radzić sobie z problemami, ale nie usunęła depresji. Lecze się także terapeutycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zduszonyszept napisał:

i uczucie wyczerpania.

to moga byc objawy boreliozy , a nawet innego zarobaczenia organizmu ( o których żaden mądrala Ci nie powie ) .

 Mi sie ostatnio znacznie poprawiło psychiczne po 4 dawkach ( 4 tabletki - dziennie jedna ) Pyrantelum 250 mg .

 Teraz chyba ten lek można kupić bez recki .

 Nosimy w sobie tyle robactwa ,że szkoda gadać . To co u jednego nie będzie dawać żadnych objawów , drugiego może zabić .

 

https://www.znak.com.pl/ksiazka/zycie-bez-pasozytow-malachow-giennadij-p-42047

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałem nic takiego, aczkolwiek przy odstawieniu nasila się stały ból, może na "ból istnienia" heh...Kalebx3 Gorliwy poruszyłeś temat robactwa, brałem Vermox przez 3 dni, bez rezultatów, a mam coś w oku, czasem jak się skupię wzrok to z góry na dół coś się przemieszcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Koshi napisał:

tylko nie wiem o jakiego rodzaju ból chodzi..

- jak wiesz o jaki ból chodzi , to napewno jest to głęboki ból dupy,,,

 na tego typu ból tylko czopek i nie z wenli tylko z paracetamolu (-:

 Coś im słabo chyba wenla schodzi , skoro chcą tym już bóle leczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×