Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

@seneri Też się tego obawiałem ale poczytałem opinie, że to nie do końca taka prosta sprawa jest, to dwa różne leki.

Esci był moim pierwszym lekiem, 4 lata temu branym. W sumie to działał, tylko, że zachlałem się i przestał i nie powróciło jego działanie.😃

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak. Przestało działać na wynik mojej głupoty. Drugie podejście nic nie dało. Zobaczymy z tym citalopramem od wtorku, dostałem to no to trudno, trza stestować.

Wgle sorry za ten pesymizm, niemniej musiałem to gdzieś napisać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że tylko pół roku, bo mój dzień ciągnie się juz ze 3 lata..

Ostatnio mam takie coś że.. chciałbym zabrać jakiegoś znajomego i pojechać na znaną w mojej okolicy dyskoteke.. tam mnie ciągnie że ja pierd.le.. chyba Fluwo działa :D Tylko nie mam z kim jechać.. 😕

 

Dragon... Skąd jesteś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, alkohol + SSRI, nigdy. Nie polecam. Odradzam. Ja sobie przyrzekłem, że nigdy tego nie tknę. Co Ciekawe, na antydepresantach, kiedy działają, odechciewa się wgle picia. Tylko musiało mnie coś podkusić no...

Ciesze się, że fluwo daje pierwsze oznaki działania.:classic_smile: A dziś nastrój miałeś cały dzień stabilny?

Ile już bierzesz? W sumie fluwo i cital to jedyne SSRI których ni próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastrój włąśnie po 250mg w miare stabilny o dziwo cały dzień.. ale to trochę za wcześnie żeby wiesz.. coś mówić.. :D

 

Co się będę pierd.lił.. w szufladzie jeszcze mam 2 recki na 4 opakowań.. 😂

Edytowane przez Santiago20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orzeszkowa U mnie jest już lepiej, ale nigdy nie spodziewałem się że Fevarin może być tak "brutalny" na początku.. przez jakieś 5 dni miałem silne myśli samobójcze ale co najgorsze jakaś "siła" mnie do tego pchała.. ale ze mną nie jest tak łatwo :D Moje lęki przed ludźmi zmniejszyły się znacznie i to jest bardzo fajne, idę sobie do restauracji i na luzaku zamawiam to, to i to :D Niesamowite! Ale z drugiej strony większość dnia humor jest raczej depresyjny.. 😕 Ale może to przejdzie?

A ty już Fevarin nie pijesz? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenli? Było ok. Zależy kto co oczekuje od leków. Na pewno napęd był dość konkretny. W nocy spało się super bo walilem do tego 90 mg mirtazapiny. Dla mnie combo bardzo na plus i nie bałem się tak wysokich dawek. Wcześniej oczywiście uzupelnialem wiedzę na ten temat żeby mieć pewność że sobie krzywdy nie robię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz w czasie przeszlym tzn. ze zmniejszyles dawki czy CRF sie wypalilo ? Ja musialem niestety zrezygnowac z mirty, zle na mnie ten lek dziala. Teraz biore 450 wenli z rana i 100 trittico na noc i nie ma tego wkurwa, ktorego mialem na mircie. Co ciekawe nie stracilem napedu, mimo ze trazodon dziala tylko na sama serotonine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem do 300 + 60 bo tamte dawki były duże leki szybko się kończyły i to był problem. Napęd trochę spadł ale nastrój o dziwo nie więc nie jest źle. Trazodon nie działa na samą serotonine. W zasadzie na wychwyt zwrotny sert działa w dawce powyżej 150 mg. Poniżej tej dawki oddzialywuje na podobne receptory co mirta choć w nieco innym stopniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.le takie życie kur.a... Doszedłem do wniosku że te antydepresanty chu.a mi pomagają, zamulają mnie tylko że ch.j i nic więcej. A lęki takie że nie mogę funkcjonować, jestem już na to wszystko mega wkurzony..

Mi to chyba trzeba benzodiazepiny ćpać.

Edytowane przez Santiago20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×