Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Az tak bardzo mam skoczyc... musi cos wytlumic moje lęki...

Czyli to mogl byc normalny atak paniki i leku???

 

Ja uważam, że tego typu ataku paniki mógłbyś doświadczyć i na większej dawce wenli. Sama brałam całe spektrum jej dawek, do 375 mg albo ponad. Wenla nie zapobiegnie tego typu skrajnym reakcjom lękowym w ekstremalnie stresujących sytuacjach. Jeśli nie zdarza się to często, to może po prostu miej zawsze przy sobie benzo i aplikuj ad hoc, tak jak zrobiłeś nad morzem? Zwiększyć dawkę wenli też możesz, bo - jak inni piszą - mało bierzesz, ale z drugiej strony skoro - oprócz tego epizodu - czujesz, że obecna dawka działa, to po co już teraz zwiększać... Zwiększysz jak poczujesz, że działanie wenli słabnie.

A swoją drogą, jak się ma Twój pies? Ktoś do niego przychodził, gdy Was nie było? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zglupialem...

Tylko na parogenie nie bylo wogole atakow paniki... bylo tylko to cholerne zle samopoczucie tzw. Niemoc, nic mi sie nie chcialo i szybko sie irytowalem....

 

Zmartwilas mnie tym, ze na wenli mimo wiekszej dawki salwj moga wystepowac i tego nie zniweluje...

 

Bylem tak w skrajnym momecie ze myslalem ze zaraz skoncze na Sor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku przygody z wenlą przytyłem już 10 kg mimo ujemnego bilansu energetycznego i wysokiej aktywności fizycznej (no o co chodzi?!). Tym sposobem schudłem na mircie. Potwornie się pocę (zniszczyłem już moją prawie ulubioną koszule i z 2 koszulki), mam chaos w głowie i nie mogę się skupić nad niczym. Wyjebane mam na wszystko. Fizycznie trochę pobudza, ale muli psychicznie. Coś też często choruje od kiedy biorę ten lek... Jestem cały czas zestresowany.

Lęk wolno płynący dobrze maskuje ale już napadowy nie koniecznie. Sam jak jestem to deprecha wali ale znika całkowicie w towarzystwie.

Pewnie coś się jeszcze znajdzie ale nie pamiętam. Pierdole zmieniam lek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki generyk polecacie ? Bo za Efectin 150 28 tab. place 44 zł.

 

-- 19 sie 2017, 11:10 --

 

Powiem tak. Te odrealnienie i speed jest fajne, dopoki wlasnie nie przyjdzie zalatwiac cos stresujacego. Jezyk sie placze, nie mozna sie wyslowic. No ale to na 450 mg, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobudza, ale z nastrojem to tak sobie. Wczoraj na 450 bylem nakrecony jak bak, do poludnia, humor przecietny, po poludniu te nakrecenie zaczelo byc meczace, czulem dezorientacje i zagubienie az do wieczora. Mirtor na noc to byla ulga. 300 to najlepsza dawka. A nastroj moze sie poprawi z czasem, albo i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tyle zwłaszcza że dodajesz mirte. Ona wzmacnia noradrenalinowe działanie wenli i odwrotnie. Dlatego byłeś tak nakręcony. Nassa dają dobry sen a od rana względnie południa kopa którego Ty jeszcze wzmacniasz wenla. 300 to wg mnie max przy takim mixie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest, bo fizycznie jest nakrecenie, a psychicznie otumanienie na 450. Z cisnieniem tez sie zgadza bo mierze. Do 300 mam nie wiecej jak 130/80. Na 450 jak bylem najbardziej pobudzony mialem 145/95

 

-- 20 sie 2017, 07:45 --

 

Do tego drobne natrectwa mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 300 mg dwa tygodnie, lacznie na wenli miesiac bedzie. Przez trzy tygodnie wenle bralem z anafranilem. Od tygodnia jestem na CRF. Wenla akurat zaczela wyraznie dzialac od razu po odstawieniu anafranilu i dolaczeniu mirty. Mirta teoretycznie jeszcze nie powinna dzialac.

 

-- 20 sie 2017, 22:45 --

 

Wenlafaksyna to shit, przynajmniej dla mnie.... Czułam się na niej gorzej niż na jakimkolwiek innym antydepresancie.

Teraz lekarka włączyła mi Brintellix zamiast wenli...zobaczymy jak to będzie

 

Brintellix. Lekarz chcial mi to wcisnac solo zamiast Anafranilu niby na aktywizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zepsuła ?

 

-- 23 sie 2017, 06:14 --

 

Kto wie, jak zjem juz wszystko co mozliwe to i na vortio przyjdzie czas. Na razie nie chce byc krolikiem doswiadczalnym ;)

 

-- 23 sie 2017, 18:49 --

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12415551

 

Jedno z badan przeprowadzonych na pacjentach w sawkach 450-600 mg.

 

-- 24 sie 2017, 18:30 --

 

Gdyby ktos szukal taniego generyka polecam Venlafaxine Bluefish. 150 mg 28 tab. kosztuje 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×