Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zerwać z chłopakiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem szczęśliwa, uważam, że nie pasujemy do siebie. Że nie ma sensu marnować sobie życia na ciągłe kłócenie się i płakanie. Ja nie chcę takiego życia. Walczyłam długo o ten związek, ale teraz się już poddałam. Bo zdałam sobie sprawę, że bez niego jestem szczęśliwsza. Że chciałabym żeby to się skończyło.

Problem polega na tym, że on wciąż chce ze mną być. Mimo swoich ciągłych pretensji w moją stronę wciąż mówi że mnie kocha. Ogółem wariuje na myśl o rozstaniu. Nie wiem w jaki sposób to zrobić. Choruje na depresję. Nie chcę żeby przeze mnie sobie coś zrobił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dość znajomo ....

 

Coś więcej ? o co się kłócicie ? jakiś przykład dlaczego do siebie nie pasujecie ? ja byłem w trochę podobnej sytuacji.

Chłopak ma depresję ? Ile macie lat ? 

Edytowane przez ultrasone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co żałosne ? Widać że temat raczej mało interesuję autorkę skoro nie zajrzała tutaj do teraz. Warto było by zobaczyć poprzedni temat o tym że jej chłopak od jakiegoś czasu leczy się na depresję i jego zachowanie to nie jest jego widzi misie ja osobiście nie miałem doczynienia z kimś kto ma zdiagnozowaną depresję ale na pewno życie z taką osobą nie jest łatwe. Może autorka po prostu ma dość i tyle chociaż zostawianie takiej osoby "od tak" nie jest chyba dobrym pomysłem.

 

 

Edytowane przez ultrasone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×