Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pośmiejmy się z siebie


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Próbowałam znaleźć taki temat jak w tytule, ale nie udało mi się. Jeśli jest poproszę o przekierowanie i usunięcie mojego wpisu. 

Jestem ciekawa jakie macie dziwne zachowania, nawyki, obrzędy lub preferencje. Ogółem dziwactwa ;D 

Ciężko jest mi teraz przytoczyć jakieś moje przykłady, bo zdaję sobie z nich sprawę dopiero jak ktoś mi na nie zwróci uwagę lub podczas wykonywania ich. Więc później może coś tu dopisze ;D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DDAnia napisał:

@Dzitek podobnie 🙂

jak pierwszy raz ogladalam film Ring (bylam sama w domu) zadzwonil telefon stacjonarny, wystraszylam sie mega ze jak odbiore to mi sie ukaze ta zjawa z dlugimi wlosami...dzwonila moja mama 😅

Świetny film. Jeden z niewielu horrorów z polskim dubbingiem.

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć niczego podobnego w necie, ale kiedyś często miałem wrażenie że mam coś na rękach, cały czas przecierałem jedną o drugą, ale czułem jakby się to przenosiło na tą drugą, no i zaczynałem przecierać o wszystko inne co miałem pod ręką. Jakbym wycierał jakiś niewidzialny osad, czy coś;d  W sumie do dzisiaj się na tym łapię 

Edytowane przez Kaji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę w temacie i poza nim: Ja mam taką metodę, o której się dowiedziałem skądinąd. Jeśli mam doła, związanego ze swoim zdrowiem psychicznym, to wyobrażam sobie najgorsze scenariusze ale w sposób satyryczny i komiczny. I patrzę na siebie z dystansu śmiejąc się, a nie użalając się. Częściej niż rzadziej to pomaga. Przynajmniej uczy nabrać dystansu. Polecam jak macie lepsze dni i na tyle samozaparcia, żeby spojrzeć na siebie z dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 11:55, zabijaka napisał:

Trochę w temacie i poza nim: Ja mam taką metodę, o której się dowiedziałem skądinąd. Jeśli mam doła, związanego ze swoim zdrowiem psychicznym, to wyobrażam sobie najgorsze scenariusze ale w sposób satyryczny i komiczny. I patrzę na siebie z dystansu śmiejąc się, a nie użalając się. Częściej niż rzadziej to pomaga. Przynajmniej uczy nabrać dystansu. Polecam jak macie lepsze dni i na tyle samozaparcia, żeby spojrzeć na siebie z dystansu.

 

Mam tak samo, jak coś mnie zaczyna boleć to myślę ,,oho, kolejny tętniak, czwarty w tym miesiącu'' albo ,,ja to już mam choroby na każdą literę alfabetu'', faktycznie dość często to pomaga ale też wymaga dużo zaparcia żeby tak myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dzitek napisał:

 

Mam tak samo, jak coś mnie zaczyna boleć to myślę ,,oho, kolejny tętniak, czwarty w tym miesiącu'' albo ,,ja to już mam choroby na każdą literę alfabetu'', faktycznie dość często to pomaga ale też wymaga dużo zaparcia żeby tak myśleć

Im więcej będzie człowiek praktykował takie myślenie, im szybciej się tego nauczy tym łatwiej sobie poradzi z własną chorobą. Można albo wpaść w hipochondrię i zwariować, albo można nabrać dystansu przez takie myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, zabijaka napisał:

Im więcej będzie człowiek praktykował takie myślenie, im szybciej się tego nauczy tym łatwiej sobie poradzi z własną chorobą. Można albo wpaść w hipochondrię i zwariować, albo można nabrać dystansu przez takie myślenie.

 

Mi na szczęście bliżej do drugiej opcji,  w kwietniu pojawiały się ataki paniki a w maju już one osłabły, od kilku dni w sumie już w ogóle ich nie mam, oczywiście dalej mnie coś tam gniecie, uciska, drży, szarpie ale nie przeszkadza mi to w niczym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×