Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 3

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Semir napisał:

Hej Wam jak tam życie na koronaferiach :P ?

Daj już spokój z tymi koronaferiami. Rzygam już wszystkim co na ten temat się pojawia. Jeszcze brakuje żebym otworzyła lodówkę, a sałata zaczęła opowiadać historie o koronawirusie. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Heledore ja biorę ten temat z luźnymi portkami :P A sałatę chętnie przygarnę bo lubię :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Semir ja rozumiem, że cały świat tym żyje, ale naprawdę to już do porzygu.

A sałaty nie oddam, o! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co porabiasz wieczorem? Ja jak na razie jestem swoim żywiole czyli wyścigowe szaleństwo. A szkoda bo miałem ochotę na kanapkę z sałatą i pomidorkiem :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzebię trochę w internecie starając się znaleźć cokolwiek do poczytania, co nie zawierałoby w sobie informacji o pandemii. Zastanawiam się, czy jeszcze czegoś przed snem nie zjeść, bo ochotę mi straszną teraz na ten pomidor z sałatą zrobiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem coś Ci wczoraj odpisać ale internet mi wywaliło poza tym ludzie koło mnie zaczynali się burzyć że tak późno a ja jeszcze klikam 🙂 Jak brakło neta to poszedłem do lodówki  opróżnić ją całą wiem nieznośny jestem ale takie jest już życie ze mną :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krwista Czerwień.Dobry Francuski kryminał 

Bym chciał mieć kubek ze Swaroga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzuciłbym w Was śnieżką ale w tej sytuacji sobie daruję.

...no i nie ma z czego zrobić śnieżki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć! Ja się cieszę bo planuje sobie, wraz z przyjsciem zasiłku kupno adaptogenów tj. tarczyca bajkalska, ashwagandha i różeniec górski. I może w końcu się uwolnie chociaż w jakimś stopniu od przewlekłej depresji bo niestety klasycznymi antydepresantami nie mogę się leczyć ze względu na poważne uszkodzenie potylicy, i kiedy już były klasyczne antydepresanty rozkręcone w działaniu to zaczynało mi przepychać mózg, niestety. Miałem kiedyś krótką przygodę z adaptogenami, i nie jest na tyle źle by ich nie móc nie stosować.

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hooded Spirit a jak tam twoja waga? Dalej biegasz w trudnym czasie covida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Hooded Spirit napisał:

Ja się cieszę bo planuje sobie, wraz z przyjsciem zasiłku kupno adaptogenów tj. tarczyca bajkalska, ashwagandha i różeniec górski.

Myślisz, że pomoże?

W dniu 28.03.2020 o 03:40, zzzzz napisał:

...no i nie ma z czego zrobić śnieżki

e tam :P u mnie rano dzisiaj było.

Co słychać u Was dzisiaj? U mnie pierwsza kawa i jazz w głośnikach. Trzeba będzie trochę popracować, albo chociaż poudawać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Jurecki

Biegam, ale wieczorami gdzie już pustki są na ścieżkach. A waga stoi w miejscu jak narazie - 103kg. Chyba mi metabolizm zwolnił po lekach bo naprawdę nie jem dużo. W sumie to schudlem 3kg bo byłem u rodzinki ostatnio przez kilka dni i ze 103 przytyłem na 106. Udało mi się zbić na 103, i od 103kg waga stoi w miejscu od tygodnia. Wg. kalkulatora kalorii (kalkulator kaloryczny herk) powinienem chudnać 1.5-2kg tygodniowo.

@Heledore

Tarcza bajkalska jest m.in modulatorem gaba i inh.zwr. wychwytu dopaminy, natomiast różeniec górski to iMAO, a ashwagandha to żeń szeń. Także dobre ekstrakty solidnej firmy powinny coś ruszyć u mnie w samopoczuciu, zobaczymy w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak pustawo ostatnio na wronach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Hooded Spirit napisał:

Także dobre ekstrakty solidnej firmy powinny coś ruszyć u mnie w samopoczuciu, zobaczymy w praniu 🙂

No to trzymam kciuki ;)

36 minut temu, Jurecki napisał:

Co tak pustawo ostatnio na wronach?

Czasami i tak bywa. Co słychać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście trochę pusto się zrobiło ostatnimi czasy. U mnie oki komputer odpalony prawie 24/7, do tego praca jedzenie i spanie normalny dzień brakuje mi tylko roweru 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pusto jak pusto. Ja odkrywam, że forum jest stosunkowo jedynym miejscem, gdzie są tylko 2 tematy dotyczące wirusa. I można się po nim bezpiecznie poruszać, jak ktoś już ma serdecznie dość. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Heledore u mnie jakoś leci a tego covda i w związku z tym sytuacji w jakiej się znaleźliśmy mam już dość. W telewizji nic tylko o covidzie i o tym że wybory mają się odbyć w maju. Jak wychodzę do sklepu to jestem w większym napięciu. Ta sytuacja wywołuje we mnie napięcie. Planowałem w tym roku się poopalać trochę, pobyć na słońcu a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Miałem iść do dentysty no i nie wiem co z tego będzie. Żeby tylko ząb mnie nie bolał. A co z Lilith? Też dawno nie było jej na forum chyba.

A Ty @Heledore w związku z covidem jak się czujesz? Wywołuje u Ciebie to napięcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jurecki tak, aktualna sytuacja powoduje u mnie po prostu lęk. Nie dość, że czuję się jakbym była czymś zagrożona poprzez sam przymus siedzenia w domu (dlaczego tak, to już odrębna historia...) to jeszcze sam wirus i same negatywne wiadomości na jego temat dolatujące absolutnie zewsząd. Nigdzie nie da się przed tym uciec, a z niektórymi informacjami trzeba być na bieżąco, jak np. nowymi obostrzeniami etc... Do sklepu wychodzę raz w tygodniu w takich godzinach, żeby było mało ludzi. Pracuję zdalnie i na tyle mam elastyczną pracę, że mogę sobie na to pozwolić.

Też planowałam w tym roku wakacje, dostałam zaproszenia od paru osób żeby przyjechać, odwiedzić... ale coś nie sądzę, żeby cokolwiek z tego wynikło.

A Lilith ma trochę swoich spraw na głowie. Wróci jak się z nimi upora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Heledore napisał:

czuję się jakbym była czymś zagrożona

Ja tak samo się czuje, dosłownie. Czuje jakieś zagrożenie sam nie wiem jakie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jurecki napisał:

Ja tak samo się czuje, dosłownie. Czuje jakieś zagrożenie sam nie wiem jakie.

Powoli przestaje mnie to dziwić, że ludzie spanikowali i wykupowali wszystko, co się da. Boją się nieznanego, czemu też się nie dziwię. Zero wpływu na przyszłość. A i sama przyszłość jest niepewna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Heledore

Cytat

Powoli przestaje mnie to dziwić, że ludzie spanikowali i wykupowali wszystko, co się da. Boją się nieznanego, czemu też się nie dziwię. Zero wpływu na przyszłość. A i sama przyszłość jest niepewna.

Dziwić może i nie, ale należy to potępiać. Ludzie wykupują przeciwbakteryjne wszelakie mydła, tak masowo, że nie zużyja tego przez pół roku albo i dłużej. I brakuje wtedy dla innych. Wnerwia mnie tez to, że w obliczu pandemii ludzie bez rękawiczek maczają tam swoje paluchy po m.in warzywach szukając tej idealnej np papryczki przez 10 minut i (odpukać!) przenoszą zaraze. To samo z maseczkami i całą resztą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Hooded Spirit napisał:

ale należy to potępiać. Ludzie wykupują przeciwbakteryjne wszelakie mydła, tak masowo, że nie zużyja tego przez pół roku albo i dłużej. I brakuje wtedy dla innych.

Mam to samo. Z półek poznikały drożdże, proszki do pieczenia, ryż... Normalnie jak na wojnę. Z tym, że na wojnę się nie zapowiada. Tak samo problem z rękawiczkami. Ja ze względu na AZS mam problem ze skórą na dłoniach i używałam rękawiczek na co dzień. A teraz nigdzie nie da rady znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurwica,wirusowica,plaga,izolacja. Cóż,na szczęście praca dalej jest,plagi wśród rodziny lub współpracowników też nie ma,clown-kaczka która żyje w matrixie jeszcze nie zamknęła kraju,nie trzeba wpierdalać gruzu.. jak na razie.

No cóż,do izolacji,siedzenia w domu i w internecie jestem przyzwyczajony,ale ogólnie to ujnia z grzybnią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Wam.

Witam z pracy. 

Co u Was? Jak się czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wszystkim 🙂

U mnie w porządku...humor dopisuje dzisiaj. Jestem na urlopie do końca tygodnia...

Chyba zrobię sobie drugą kawkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi