Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w dni pracy to budziłem sie w takim nieprzytomnym stanie, że czułem że jakbym mógł to jeszcze z 3h bym pospał. A jak przychodził weekend i chciałem właśnie te 3h smacznie odespać, to co ty, budziłem sie o godzinie pracowej, wyspany i gotowy do działania. Jeden z bardziej denerwujących paradoksów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, neon napisał:

Jeden z bardziej denerwujących paradoksów

W pełni się zgadzam. A jak tam humor dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wronki ;)

Jak tam w sobotni poranek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lilith napisał:

Cześć wronki ;)

Jak tam w sobotni poranek?

Leniwy ;) przynajmniej nigdzie nie trzeba się spieszyć, chociaż na dzisiaj sporo rzeczy do odhaczenia z listy "to do" na które brakuje czasu w tygodniu, ale wszystko na spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, nieprzenikniona napisał:

Leniwy ;) przynajmniej nigdzie nie trzeba się spieszyć, chociaż na dzisiaj sporo rzeczy do odhaczenia z listy "to do" na które brakuje czasu w tygodniu, ale wszystko na spokojnie ;)

To dobrze, że leniwy, bo i odpocząć trzeba :D U mnie trochę mniej leniwie, bo trochę siedzę przy komputerze a trochę sprzątam, więc tak pół na pół. Ale jak trzeba to trzeba ;) Jakieś konkretne plany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lilith napisał:

To dobrze, że leniwy, bo i odpocząć trzeba :D U mnie trochę mniej leniwie, bo trochę siedzę przy komputerze a trochę sprzątam, więc tak pół na pół. Ale jak trzeba to trzeba ;) Jakieś konkretne plany?

No jak zwykle sprzątanie domu, jakiś shopping bo przez te ostatnie zimne dni to nawet nikomu nie chciało się podjechać do sklepu, a później w ramach "relaksu" trochę pracy...no a potem to już czysty relaks, wino, książka albo netlfix ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nieprzenikniona napisał:

No jak zwykle sprzątanie domu, jakiś shopping bo przez te ostatnie zimne dni to nawet nikomu nie chciało się podjechać do sklepu, a później w ramach "relaksu" trochę pracy...no a potem to już czysty relaks, wino, książka albo netlfix ;)

A masz jakiś konkretny film albo serial z Netflixa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Lilith napisał:

A masz jakiś konkretny film albo serial z Netflixa? 

Nie, raczej siadamy z mężem i wybieramy coś razem ;)

Tzn. Netflixa mamy już od kilku lat wiec większość tego co nas interesowało to już obejrzane, w seriale staram się już nie wciągać bo brakuje mi na to czasu, chyba że jakieś jednosezonowe. Z seriali , które dość dobrze się nam oglądało to ostatnio Bridgertonowie 🙂

Edytowane przez nieprzenikniona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, nieprzenikniona napisał:

Z seriali , które dość dobrze się nam oglądało to ostatnio Bridgertonowie 🙂

Jeśli chodzi o seriale, to bardziej mi odpowiadają te produkowane przez HBO niż z Netflixa. W sumie sama nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neon to norma. Też tak miewam. Jak mogę spać dłużej to wstaje A jak nie to wstaje ale B zmęczona. 

Dziś trochę cieplej. Ale zrobilam obiad zakupy jakieś wczoraj zrobilam.Na większe nie stać mnie.

W urzędzie pracy okazało się że mnienie zarejestrowali.  Ale juz mam ubezpieczenie. Nie wiem tylko czy zasiłek jakiś dostanę. Mogla bym może pomarudzic w Biedrze o pracę ale jakoś nie widzę się tam. Boję się że pójdę i znow nie uda mi się zostać na stałe. Nie mam planów na dziś ani na jutro . Życie jest do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kia_ sportage a szukasz jakiejś pracy w której widziałabyś siebie na dłużej? Tzn. Bo jeśli tak a nawet tymczasowo niczego nie znajdujesz to taka Biedra nie jest zła, tzn przynajmniej zarabiasz kasę (z tego co piszą na portalach informacyjnych to nawet nienajgorszą ;) ) a w międzyczasie zawsze przecież można rozglądać się za czymś innym

Jednak dzisiaj odpuściłam pracę, jutro nad tym posiedzę ale reszta punktów z listy odhaczona, teraz czas na wino i może jakiś film na totalne odmóżdżenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest napewno gdzies gdzie jest spokojniej. Nie taki wieczny zapieprz. 

Nie wiem czy podołam. Nie chce znowu usłyszeć ze pani.jest za wolna i pani się nie nadaje i wylecieć po 3 mies.

Tego się boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kia_ sportage napisał:

Jest napewno gdzies gdzie jest spokojniej. Nie taki wieczny zapieprz. 

Nie wiem czy podołam. Nie chce znowu usłyszeć ze pani.jest za wolna i pani się nie nadaje i wylecieć po 3 mies.

Tego się boję.

Ale to się wszędzie i każdemu może zdarzyć, nie wynika to z Twojej ułomności etc tylko po prostu możliwe że dany charakter pracy nie jest dla Ciebie... wierz mi jakbym poszła do pracy, w której wymaga się zdolności manulanych to by mnie nawet tych 3 mc nie trzymali ;) W każdym bądź razie nawet strach przed ewentualną porażką nie powinien powstrzymywać od prób 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spita?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jurecki napisał:

Spita?

Już nie ;) Co tam?

Cześć Wam. Witam z kawą. Jak tam humory?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wypiłam 1 kawę. Po mału powieki mi się otwierają. A humor jak zawsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Właśnie piję drugą kawę, a tak poza tym to jest ok, no i wreszcie widzę słońce za oknem ;) z tej okazji wysłałam męża żeby umył mi auto bo na kamerze cofania miałam już jedynie widok samego błota 😛

Edytowane przez nieprzenikniona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jestem poirytowana. Wszystko mnie drażni.  Nie pamiętam kiedy zrobiłam coś dla siebie  ciągle obowiązki mnie dobijają . Jestem tym cholernie zmęczona . Wstajeto tylko gotowanie sprzątanie codzienne obowiązki.  Nic po za tym. Nic tylko obowiązki jedyny czas dla mnie to zakupy i spanie. 

Edytowane przez kia_ sportage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałam zapytać czy można się w tym miejscu przytulić. Nie miałam do tej pory odwagi się odzywać, ale Forum czytam od dawna...

@kia_ sportage utrafiłaś w sedno. Właśnie tak się ostatnio czuję, tylko praca i praca, nawet w niedzielę. Czuję się wypalona zawodowo, nie mam siły na domowe obowiązki i na "życie". Zmęczenie i tylko zmęczenie. Sen nie przynosi prawdziwego odpoczynku, zresztą ze spaniem krucho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj tulimy wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Jurecki napisał:

Tutaj tulimy wszystkich :D

Racja👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Jurecki napisał:

Spita?

Też nie spałem o tej godzinie, ale zgadnij co? Nie no nie bede Cie męczył, a sekretne słowo brzmi: benzodiazepinka ;)

Godzinę temu, Deyanne napisał:

@Jurecki @kia_ sportage w takim razie dziękuję 😄

Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Deyanne napisał:

Chciałam zapytać czy można się w tym miejscu przytulić. Nie miałam do tej pory odwagi się odzywać, ale Forum czytam od dawna...

Po co się pytasz? ,,, Tulisz i czulisz ,

wysyłasz buziaki i rozpruwasz flaki ,

Piszesz posta ,,, a w piątek idziesz do spowiedzi

bo samotnik w Tobie siedzi , bredzi , szuka gawiedzi 

rozpływa się w romansach , szmpanach , królewiczach ,,,,a nawet ,,,,,

w kuchni przy patelni na schabowym dla głodomorów czterech , ech w du,,,,pę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi