Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich znerwicowanych,

Mam na imię Arek, mieszkam w Krakowie, mam 42 lata a z nerwica walczę już od ponad 15 lat z rożnym skutkiem 🙂

Objawy moje to zazwyczaj lek przed zasłabnięciem w miejscu publicznym jak sklepy, ulica, kościół, duże skupiska ludzi, podczas jazdy autem również lek przed zasłabnięciem, zawroty głowy, brak koncentracji, strach czy ktoś udzieli pomocy, nie okradnie, zimne poty itp.

Dochodzą do tego czasami objawy duszności, podwyższonego ciśnienia, strach przed wyjściem z domu jak jest duży upal i gorąco a również mroź i smog. Niweluje te objawy zazwyczaj magnezem i potasem, kwasami OMEGA 3, żelazo, oraz Nervosolem w tabletkach abym mógł jeździć autem.

Staram się medytować, słuchać muzyki relaksacyjnej lub dźwięków natury, przebywać dużo poza Krakowem w okolicach lasów i stosuje terapie autogenna Schulza. Około 4-5 razy korzystałem z wizyty u psychologa i mialem wtedy spokój na dłuższy czas. Nerwica zazwyczaj wraca jak mam w życiu jakieś stresujące sytuacje, ale nie koniecznie, więc rożnie z tym bywa.

Z mila chęcią chciałbym nawiązać kontakt z kobietami w moim wieku które również cierpią na podobne dolegliwości i chciały by porozmawiać, spotkać się, wymienić swoje doświadczenia, po prostu wyjść z domu i nie być samemu ze swoimi dolegliwościami bo chyba nikt nie zrozumie lepiej nerwicowca jak sam nim nie będzie....

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu i życzę wszystkim na forum dużo, dużo zdrowia!!!!

Arek

E-mail: arek76krk@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kraków

1)
Szukam kumpla/kumpelki, z którym/którą mógłbym się spotykać w celu rozwojowym powiedzmy. Kogoś kto potrafi słuchać i mówić o sobie i nie tylko. Kogoś kto chce rosnąć ... niezależnie od etapu w jakim teraz jest w życiu. Kogoś z kim mógłbym się zaprzyjaźnić.

2)
Szukam siebie, autentyczności bycia Tym Kim Jestem.  Szukam rozumienia kierunków w którym podąża obecny świat kultury zachodu. Szukam prawd psychologicznych i duchowych. Szukam tego jak w tej całej gmatwaninie współczesności odnajdywać się

O mnie...
Jest stabilnie choć nie tak jak bym chciał, mam swoje trudności. Trochę też już doświadczyłem i urosłem... Chcę się rozwijać, zdrowieć, być bardziej szczęśliwy poprzez na przykład [ uwaga tęczowo będzie ] doświadczanie większej liczby kolorów ludzkiej egzystencji : ))


Napisz na Priv nr telefonu jak jesteś zainteresowany/zainteresowany. Szukam kogoś do kogo będę mógł zadzwonić od razu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie się jakieś 6-10 osób z Krakowa, to można by się spotkać w jakiejś salce, usiąść w kółku z kawą i wyrzucić z siebie wszystko 🙂 Nie mam tu za bardzo znajomych (poza współlokatorami) i nie ma z kim porozmawiać tak szczerze na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Po bardzo długim czasie witam ponownie. Piszę ponieważ mam mały problem. Ostatnio zakręciłem się na punkcie pracy i nawet nie zauważyłem, że kończą mi się leki. Totalna głupota. Jutro mam zamiar wybrać się do swojej lekarki, ale nie wiem czy będzie przyjmować w przerwie między świętami, a sylwestrem. (...)

 

Edytowane przez Heledore
Na forum nie wolno oferować/handlować lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem z Krakowa i bardzo chętnie bym się z kimś zobaczył, spotkał i pogadał. Mam 27 lat. Cierpię na depresję. Miałem czas naprawdę świetny, kiedy było dobrze. Obecnie znów wróciło wszystko co najgorsze. Nie wiem do kogo się zwrócić o pomoc, jest mi ciągle wstyd i mam ogromne poczucie winy. Myśli samobójcze również 😢. Ostatni czas był naprawdę trudny, utrata przyjaciółki, ciągłe lęki i samotność. Parę terapi itp. Mimo wszystko, mam jeszcze siłę żeby zawalczyć. Gdyby ktoś zechciał ze mną pogadać to bardzo proszę o kontakt ( numeru telefonu nie podajemy na głównej ). Moje zainteresowania to książki, podróże, trochę sport, muzyka i pisanie bloga (W opisie o mnie możecie go zobaczyć, jak i sprawdzić jak wyglądam).

Mam nadzieję, że w przyszłości się z kimś tutaj spotkam i szczerze porozmawiamy. Albo najzwyczajniej spędzę miło czas. Nie w samotności.

Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nowa użytkowniczka z Krakowa melduję się w wątku!😊

Przychodzę do was z pytaniem o placówki w których znośnie traktują ludzi- na Kopernika po pobycie w lutym moja noga więcej nie postanie, a z tego co widziałam szpital Babinskiego przyjmuje raczej na dłuższe pobyty, a poza tym to miejsce ma tyle zlych opinii (z tego co widze) ze nie bede ryzykowac utraceniem wiary w terapię.

Ja szukam miejsca gdzie nie będę czuła się niechciana/jak śmieć, w którym będę się czuła zaopiekowana i bezpieczna. Kładę też szczególny nacisk na to by pobyty mogły być krótkie bo w moim przypadku zależy mi tylko na bezpiecznej zmianie leków/ewentualnie na podleczeniu się przy okazji by chociaż trochę lepiej funkcjonować. Posiadam terapie do której chce wrócić na lepszych lekach i jestem z niej zadowolona.

A jeśli chodzi o to jakiego miejsca szukam pod względem moich zaburzeń to szukam miejsca gdzie zajmują się nerwica natręctw a temat  zaburzeniami osobowości borderline nie jest im obcy (jestem w trakcie diagnozy pod tym kątem i tylko parę testów dzieli mnie od diagnozy na papierku).

Jeśli w Krakowie wyczerpały się opcje to proszę was o podanie jakiś miejsc gdzie mogę się zgłosić w najbliższej okolicy. Bo zależy mi na tym by rodzina mogła mnie odwiedzić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×