Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sama nie jestem wierząca, ale nie wypowiadam się na temat czy ktoś dobrze robi udając się do sanktuarium i nie próbuje go uświadamiać, że to zły czy dobry pomysł. Jeśli ktoś w to wierzy niech jedzie, a komentarze czy robi słusznie i czy to faktycznie pomoże są zbędne, gdyż chodzi o sprawę dojazdu, a nie opinii. Tak od tego jest forum, ale chyba nie ten wątek. Tyle. Nie drąże już tematu :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie- moja prośba jest bardzo nietypowa. Poszukuję osoby mobilnej, która mogła by poświęcić swój czas i zawieść mnie w najbliższym czasie do Gidle (sanktuarium). Chcę błagać Matkę Boską o uratowanie ojca. Mogę zaoferować zwrot kosztów paliwa (pojedziemy z moim chłopakiem, on nie ma wozu). Chcę to zrobić szybko bo czas nagli. Jeśli ktoś może mi pomóc błagam o kontakt na gg. Mój tata nie może umrzeć!!

 

Jeśli wierzyć, że jesteś z Krk. To przecież blisko są Łagiewniki.

Właśnie sobie lukłam gdzie te Gidle i są koło Częstochowy.

Wiem, że w Częstochowie są takie msze. W parafii św. Józefa co 2 sobotę miesiąca o 18.00 - 24.00

Archikatedra Częstochowska co 3 sobotę miesiąca 16.00- 24.00. Tyle, że przez okres letni nie ma.

W Czatachowej też są: http://czatachowa.pl/

To jest też kolo Częstochowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lochfyne,

jak sie jedzie w góry to z kosztami trzeba się liczyć, polecam Beskidy też macie blisko ludzi mniej, ciszej, mozna sie zagłębić w siebie, odpocząć i jeszcze w schronisku poznać fajnych chłopaków, polecam ;) ,

 

a Tatry sa zadeptane , co do kościołów pozwiedzać lubię czasami wywołują we mnie odzczucia estetyczne zresztą jak kapliczki, maja fajny mroczny klimacik , ale w ich moc ponad duchową nie wierzę, poza tym lubie ich mistykę taka niewysłowioną, kojarzy mi sie z czarownikami, magia, ksiażkami fantasy które uwielbiam, z czarodziejkami i czarodziejami,

a Ty za stary nie jesteś na ulgowe przypadkiem, bo z tego co kojarzę to niestety tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,musze sprawdzic jutro w grafiku w pracy jak pracuje w przyszly tydzien.A moglby to byc park wodny, tam jest w srodku kawiarnia, mozna napic sie kawy albo piwa. Co Ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy co ja chce? Napisać, że chetnie się z Tobą spotkam, żeby pogadać. Czuje co raz większą potrzebę, żeby być z ludzmi. Wydaje mi sie, ze wystarczająco zrozumiałem samotnosc choc nie wiem, bo samotny sie czuje dopiero teraz. Mam 25 lat. Pisze o tym, bo chętnie poznałbym osoby w wieku podobnym do mnie.

 

Co do spotkania, o ile bede w krk to jestem chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×