Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@izzie

Publicznie dziękuję za polecenie pani psychiatry. Byłem na wizycie. Dodam, że bardzo miła, rzetelna pani psychiatra. Aktualnie, tak dla informacji, wzięła urlop macierzyński, więc nie przyjmuje. Pozdrawiam wszystkich walczących z różnymi świństwami, bądźcie dzielni! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej, to znowu ja - nie wchodzę na forum codziennie i niestety zapominam zaznaczyć powiadomienie o odpowiedzi, także piszcie albo na gg (8589028) albo na maila (kturczynowiczsuszycka@gmail.com), na tych dwóch na pewno odpiszę prędzej czy później (pewnie prędzej)

 

-- 08 maja 2012, 10:46 --

 

a co powiecie na ten, albo następny piątek? Jest w centrum parę tanich i przyzwoitych knajpek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

moze ma ktos ochote wyskoczyc na rowery----niestety tylko po 17.....

jak ktos ma ochote w poniedziałek-pisz na priv

pozdrawiam

 

-- 26 maja 2012, 09:34 --

 

piwko kupimy po drodze....

 

-- 28 maja 2012, 23:22 --

 

hej

moze ma ktos ochote wyskoczyc na rowery----niestety tylko po 17.....

jak ktos ma ochote w poniedziałek-pisz na priv

pozdrawiam

 

-- 26 maja 2012, 09:34 --

 

piwko kupimy po drodze....

i jak...spotykamy sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whisper, na Kopernika miałam terapię grupową, ale średnio byłam zadowolona. To był oddział dzienny dla młodzieży. Do pro-psyche się wybieram za tydzień, ale na indywidualną :) może najpierw pochodz/podzwon zorientuj się jakie są terminy we wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buu, do Kopernika jestem właśnie sceptyczne nastawiona - wymieniłam wszystkie miejsca, które poleciła mi psychiatra, swoją drogą babka chyba z powołaniem (poszłam tylko leki wysępić), bo na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na grupę, a mój terapeuta - gdy go jeszcze miałam - próbował mnie namówić przez ponad pół roku, ale to był inny czas... Celna uwaga co do terminów! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochfyne ,dzięki za odpowiedż.

W ten sposób ,OK.

Liczba bliska zeru ,to jednak nie zero ;) Te kilkaset z JEDNEGO procenta powinno jednak Cię zastanowić.Zdarzają się jednak Cuda wyproszone u Matki Bożej, bo jeśli pielgrzymuiją tam grube miliony to nawet marny ułamek procenta to już są dziesiątki tysięcy. I nie chodzi mi tu o jakieś spektakularne uzdrowienia typu "noga odrosła" ,ale mniejszego kalibru.

Albo inaczej. Jeśli to nie jest Miejsce Łaski( Sanktuaria Maryjne) ,to dlaczego tam zdarzają się cuda ,a nie na przykład u grobu Włodzimierza Ilicza L. ,lub na wycieczce turystycznej na Majorkę? To są konkretne pytania? Jeśli chcesz się z nimi zmierzyć ,prosze Cię o jedno tylko ,byś nie użuwał wtedy pokrętnych manipulacji psychologicznych ,nastawieniowych i tego typu rzeczy.

 

Zrozum- jego raka nie da się zlikwidować ani chemią ani operacją!

 

Tekla doskonale rozumiem. Będę się również modlił za Twojego Tatę. " Módl się i ufaj" ,jak mawiał św.O. Pio.

Od siebie dodam: Módl się ,POŚĆ i ufaj . Modlitwa z Postem ma przeogromną MOC przed Panem. A im ostrzejszy POST i żarliwsza Modlitwa tym większa jej Moc. Pamiętaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dalibyście spokój :shock: dziewczyna jest w trudnej sytuacji, zapewne umiera ze strachu i swoje opinie za lub przeciw można zostawić dla siebie. Bo ta dyskusja jest po prostu śmieszna nie mówiąc już o tym, że zupełnie niestosowna i niepotrzebna.

Nigdy tego nie zrozumiem, po ch**a robić zawsze z takich spraw batalie na forum mimowolnie wtrącając się w czyjeś życie/wierzenia/zasady. Pytam sie po co? Dla zabawy? Macie na forum temat o Bogu i religii tam sobie porozmawiajcie.

Dziewczyna nie pytała nikogo o jego zdanie na dany temat tylko prosi o coś, więc jeśli nie chcecie jej pomóc w sprawie dojazdu to dajcie sobie spokój, albo przenieście rozmowę na inny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×