Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja sie na to pisze, powiedzcie tylko GDZIE.

Moze znalazlby sie jeszcze ktos chetny, jeszcze z 2 osoby, : )

Wczesniej tyle osob bylo zainteresowanych, takie spotkanie chyba nie boli??(a moze boli )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug moich obliczen bedzie 5 osob, chyba, ze ktos sie wykruszy, albo dojdzie. Mam jeszcze tylko mala prosbe : ) , powiedzcie mi co to jest "Łeb Mitoraja (ten pusty, co leży). " Jestem w Krakowie od niedawna i nie orientuje sie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko była za samego Krakowa to przyszłabym napewno :cry: Ale dokładnie jestem z Jankowic jakieś 50km od Kraka.Może komuś coś mówi zamek Lipowiec albo skansen w Wygiełzowie?to są moje okolice.Chyba że zlocik w skansenie , jest tam góralska knajpka 8) Myślę że jednak nerwuski nie dojadą(agorofobia), bo ja tak mam :( Jeśli by kogoś to interesowało to od 15 .11.będę częstym gościem w Kocmyrzowie(kilka kilometrów za Krakowem)Będzie tam ze swoimi końmi trener westernuBogdan Czarnik(wice mistrz Polski)Będe się u niego szkolić a w przyszłości mam nadzieję otworzyć stajnie w stylu western, saloon.Może kiedyś się spotkamy u mnie 8) choć i teraz serdecznie zapraszam jeśli ktos chce pojeżdzić.Pozdrawiam i czekam na sugestie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, też bym przyszła, ale dopiero teraz przeczytałam :( mam nadzieję,że będzie jeszcze jakieś spotkanko ;) Pozdrowionka!

 

Ano pewnie, że będzie - myślę, że za tydzień, dwa można będzie coś zorganizować - pytanie, jak się inni na to zapatrują :-)

 

Bo ja jestem ZA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za, ale pytanie jak bylo wczoraj?:)

 

Były cztery osoby, ja się nieco spóźniłem (ale jak mnie ktoś zna, to wie, że ja się spóźniam a jeżeli już jestem na czas, to oznacza, że coś knuje).

 

Były 4 osoby, siedzieliśmy przy piwku w Krawacie na Rynku i krótko rzecz ujmując, było bardzo fajnie :-)

 

Myślę nawet, że Krawat jest dobrym miejscem na takie spotkania - dość miła atmosfera, poza tym w samym Rynku, więc łatwo trafić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba poprawić :smile:

 

Ależ oczywiście, że trzeba.

 

A pamiętasz, jak to Like kiedyś stwierdziła, że 'kawał o krowie powinien wisieć jako przyklejony pod hasłem: przeczytaj, zanim coś napiszesz' :-)

 

Jest to kawał z gatunku takich, że jak się go już raz usłyszy - to nie da się go zapomnieć :-)

 

To co? Jak? Kiedy?

 

;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano pewnie, że będzie - myślę, że za tydzień, dwa można będzie coś zorganizować - pytanie, jak się inni na to zapatrują :-)

 

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje i terminy, w koncu to ostatnie spotkanie jest pewnym sukcesem :), nareszcie sie jakies udalo, sadze na nastepne spotkanie odwazy sie przyjsc wiecej nerwowych osob ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano pewnie, że będzie - myślę, że za tydzień, dwa można będzie coś zorganizować - pytanie, jak się inni na to zapatrują :-)

 

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje i terminy, w koncu to ostatnie spotkanie jest pewnym sukcesem :), nareszcie sie jakies udalo, sadze na nastepne spotkanie odwazy sie przyjsc wiecej nerwowych osob ; )

 

Spoko - jakby co to wiecie, gdzie mnie szukać. Hollow na pewno wie, at least :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×