Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bad _day ile masz lat? Jeżeli mogę wiedzieć. Ja mam 20 (wyżej napisalam) i niedawno przyjechałam do krk. Bardzo brakuje mi ludzi. Skąd się wziąłeś na tym forum? Z czym się zmagasz ze tak to ujme ;) bardzo chetnie pogadam z tobą i moglibyśmy się spotkać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circa 24~ nie podaje wieku z przyczyn anonimowości +2 lub -2 a może 3 ;). Wiesz, też brakuje mi ludzi, ale ostatnio hmm.. rok może jakoś od nich stronie i nie mogę im zaufać - otaczam się tylko grupką paroletnich przyjaciół. Ale czołgam się i próbuje to zmienić. Co do tego co mi dolega to standardowy pakiet od boga #5431 jak to lubię mawiać dołki, tzw. zaburzenia os. oraz idealizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam wysłać Ci wiadomos prywatnie Ale nie wiem czy się udalo. Poworze wiec jeszcze raz teoje pytanie, może jutro? Moglibyśmy się spotkac i pogadać bo potrzebuje rozmowy z kimś żywym ;) możemy też pogadać przez tą stronę albo jako inaczej jeżeli bardziej Ci to pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Krakowa

Planuje przeprowadzić się do miasta po wielu latach izolacji społecznej na wsi, mam nerwicę lekowa , różne jazdy sami wiecie głównie lęki, bezsenność, problemy zoladkowe i takie tam. Mam prośbę o jakieś wskazówki odnośnie mieszkania, oczywiście chciałbym mieć swój kąt itd ale sa to bardzo duże koszty i jak wyglada mieszkanie na pół z kims lub z dwiema innymi osobami, bardzo fajnie by było jak by ktoś miał jakis pokoj do wynajęcia za mniejsza stawkę. Jak wam się żyje w krakowie ? Co sprawia najwieksze problemy, jak sobie poradzić na samym poczatku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam. Właśnie odkryłem to forum i też chętnie bym się spotkał albo pogadał w jakikolwiek inny sposób z ludźmi, którzy rozumieją twój problem. Sam walczę z nerwicą od kilku lat z dość zmiennym szczęściem. W kraku jestem od stosunkowo niedawna więc chętnie poznam jakieś nowe twarze. Pozdro ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×