Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Można coś zorganizować, ale dosłownie z niedzieli na poniedziałek raczej nie, w sobotę można się gdzieś wybrać, ostatecznie w niedzielę popołudniu :)

Ale to tylko moje preferencje, jak ktoś ma inne niech pisze :)

Proponuję sobotę o 18 na rynku? Ktoś za? Piszcie nawet na PW, bo się nie zorganizuje nic samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham bardzo różnej muzyki... jest kilka gatunków które przekonać mnie nie mogę i pewnie tego nie zrobią, ale pozostałe jak najbardziej tak.

Jestem jednak dość wybredny i musi być to albo dobre teksty, świetna muzyka, lub to coś bliżej nieokreślonego co sprawia że muzyka ma klimat.

 

Szkoda że chętnych na wspólny wypad brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sorki ze sie nie odzywalam mialam troche spraw na glowie.. Odnosnie spotkania mam pewien pomysl. Nie wiem czy sie komus spodoba. Moze zaloze osobny watek zeby wiecej uzbierac ludzi. Takze pomysl jest taki zeby spotkac sie na Sylwestra. W zwiazku z tym ze kompletnie nie mam zadnych planow i moze ktos jest w podobnej sytuacji. Mogloby byc fajnie. Isc na rynek u nas robia duzego sylwestra na rynku. Takze.. jest ktos chetny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ma ktos inne propozycje na Sylwestra w Krakowie.. pomysl rzuciłam luźno.. z nadzieją ze jednak nie bedzie to Sylwester spedzony w domu tylko wsrod ludzi w ciekawej atmosferze. Przy okazji mozemy sie poznac i pogadac, Nie musi byc alkoholu ani fajerwerków :P jakby mnie nie bylo na forum to podaje gg 56013518

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×