Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę na swoim przykładzie zaapelować do wszystkich potrzebujących pomocy psychologa czy terapeuty o sprawdzania kwalifikacji takiej osoby. Ja idąc do gabinetu byłem przekonany że trafiłem do fachowca i głupio było poprosić o certyfikat czy zapytać o superwizję. Chodziłem przez pół roku do pani Walerowskiej z Krakowa. Gdy mało się nie przeniosłem na tamten świat okazało się że: pani nie ma certyfikatu - dopiero go robi, nie podlega ŻADNEJ superwizji - gdy jak mi napisała - jako 28 latka jest tak doświadczonym terapeutą że nie potrzebuje superwizji. Gdy poprosiłem dla mojej nowej terapeutki - już klinicznej i utytułowanej - dokumentację z terapii usłyszałem że takowej nie było i nie ma. Co znamienne nie dostałem też ani paragonów ani rachunków - uczęszczałem do pani od kwietnia do października 2013 roku a terapeutka działalność założyła w grudniu 2013 roku.. Apeluję więc sprawdzajcie do kogo chodzicie i komu powierzacie swoje zdrowie i życie. To nie wstyd pytać! Obecna znakomita pani psycholog sama od siebie pokazała mi dokumenty potwierdzające jej wykształcenie i kwalifikacje i podała osobę która ją superwizjuje. To bardzo ważne ! Zalecam też ostrożność jeśli chodzi o wskazaną osobę - dla zainteresowanych mam dokumenty które potwierdzają Pani dobre samopoczucie i brak spełnienia elementarnych zasad bezpiecznej terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jestem tylko medium mamy już 4 osoby więc się coś urodziło inne osoby też mile widziane trzeba ustalić datę miejsce czas oraz jakiś znak rozpoznawczy ja sie dostosuje wiadomo wszystkim nie dogodzimy Ja bym proponował sobota ew niedziela godz 17 może ktoś zna jakieś fajne miejsce albo innego pomysła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wspólne wyjście na quiz towarzyski w niedzielę.Można się świetnie rozerwać.Okolice rynku.Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam około 18.30 .Będę na 100 % i zabiorę zdecydowanych.Nie warto siedzieć w domu.W razie czego piszcie,jeśli podoba wam się pomysł.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , ja od połowy wrzesnia bede co tydzień w krakowie , czas brać urlopy i kontynuować studia :D !

Chętnie spotkam się miłymi osóbkami na spacer, kawe, rozmowe o życiu i psyche, rower itp .

 

pozdrawiam serdecznie

 

andrzej / 25l / student, logityk, pracoholik, napadowy lękowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

To może ja dokonam jakiejś autoprezentacji, mam 30 kilka lat i przeżywam obecnie kryzys wieku średniego jeżeli ktoś czuje się samotny

i dysponuje wolnym czasem zapraszam na rozmowę ew spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×