Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada terapia grupowa na oddziale nerwic w szpitalu u niwersyteckim na kopernika w krakowie. Chcialabym wiedziec ile trwa i czy mozna dochodzic codziennie czy trzeba zostac na oddziale. Bardzo zalezy mi na odpowiedzi. Z gory za nia dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada terapia grupowa na oddziale nerwic w szpitalu u niwersyteckim na kopernika w krakowie. Chcialabym wiedziec ile trwa i czy mozna dochodzic codziennie czy trzeba zostac na oddziale. Bardzo zalezy mi na odpowiedzi. Z gory za nia dziekuje.

Również chętnie zasięgnę takich informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piterus, ja tez po dluzszej przerwie na forum, u mnie mala zmiana, znalazlam prace, tak nawiasem mowiac robie w zastepstwie za siostre;) jednak zdecydowalam sie na szkole zaoczna ale na jaka konkternie tego jeszcze nie wiem. Mam tylko nadzieje ze bedzie lepiej, ze nie leki sie nie nasila itd... na gg nie pisze do Ciebie bo pewnie masz wazniejsze sprawy. Mam nadzieje ze w pracy jest wporzadku i ze dajesz rade:) Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, ja jestem spod krakowa, ale na dzien dzisiejszy dopiero ustalam swój problem, jeszcze w życiu nie byłam ani u psychologa ani u psychiatry... oto mój problem: panika-nie-umiem-sobie-z-tym-radzi-fobia-czy-cos-innego-t14117.html

 

Znacie dobrego psychiatrę z nfz i prywatnego? Jeśli prywatnie to poproszę też o informacje na temat ceny wizyty... ;-(

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Ja tez jestem z Krakowa. I wlasnie trafilam na to forum, probujac dojsc do tego co mi wlasciwie jest. No i jakbym czytala o sobie...

 

Chyba pora wybrac sie do jakiegos lekarza. Prosze poleccie jakiegos dobrego psychologa w Kraku :smile:

 

A i wlasnie probuje skonczyc administracje na UJ :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie

 

---- EDIT ----

 

Hej:) Ja tez jestem z Krakowa. I wlasnie trafilam na to forum, probujac dojsc do tego co mi wlasciwie jest. No i jakbym czytala o sobie...

 

Chyba pora wybrac sie do jakiegos lekarza. Prosze poleccie jakiegos dobrego psychologa w Kraku :smile:

 

A i wlasnie probuje skonczyc administracje na UJ :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chodzmy gdzieś na browara :twisted:

 

jest nas sporo:).

ja to w sumie się stresuję np już samym dojazdem do miasta samochodem. Zadupie normalnie a nie Kraków miasto:). Treraz mieszkam i pracuję daleko od miasta, bo gdzieś w Europie, ale pamiętam że to miasto mnie mnie kurza niestety:).. gdyby nie rodzina która mieszka w tym zacnym mieście, a ja tu muszę zarabiać pieniądze, to bym tu sobie zarabiał te pieniądze dalej i nie był taki nieszczęśliwy:)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiry to jest zmora... Skąd ich sie tyle bierze... :?:

 

Zapytaj tych dziewczyn co stoją zawsze przy drodze:)..

 

---- EDIT ----

 

Tiry to jeszcze pryszcz. w sumie to jest więcej takich wkurzających rzeczy. Miałem takie przemyślenia dawno i wtedy obejrzałem TEN FILM i stał się od razu moim kultowym filmem - to DZIEŃ ŚWIRA:):)! Jest boski. A teraz tu gdzie mieszkam jest zupełnie inaczej. Czyli jak podejrzewałem kiedyś, to nie jest normalne co nas otacza w Polsce:). I właśnie w chwilach przypływu dobrego - czyli trzeźwego samopoczucia - postanowiłem wyeliminować ten dołujący czynnik, czyli spakowałęm manatki. Ale w to miejsce pojawił się inny czynnik - moja rodzina nadal tam mieszka a ja tu. No i kupa. Gdzie by się nie obrócić to dupa jest zawsze z tyłu:(..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×