Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwna rodzina chłopaka


Niemamsiły

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , cześć... 

Mój chłopak ma rodzinę w innym mieście od której wyprowadził się parę lat temu. Gdy zamieszkał w obecnym mieście pomagała mu pewna rodzina, zżył się strasznie z nimi i nazywa ich swoją rodziną . Gdy się poznaliśmy Wiktoria, "siostra" mojego chłopaka zaczęła uważać mnie za swoją przyjaciółkę gdyż spędzaliśmy wszyscy w 3 dużo czasu razem. Pewnego dnia pokłóciłam się z moim chłopakiem i zamiast jechać do owej Wiktorii postanowiliśmy zostać w domu i wyjaśnić sobie cała sytuacja . Poinformowaliśmy Wiktorię że nie przyjedziemy , lub przyjedziemy wieczorem . Wieczorem jadąc autobusem dostaliśmy wiadomość od Wiktorii że jesteśmy samolubni i że nie bierzemy nikogo pod uwagę. Ten jeden raz postanowiliśmy postawić na swój związek niż na przyjazd tam. Wiktoria cały czas siedzi w domu i nigdzie nie wychodzi bo twierdzi że będzie chora dlatego też dodaliśmy do wniosku że nie stanie się nic złego jak przyjedziemy pod wieczór. Zostałam nazwana kurwa dziwka i fałszywa szmatą. Cała sytuacja przerodziła się w jakieś chore gówno. Po jakimś czasie , gdy zbliżał się czas urodzin mojego chłopaka postanowiłam jakoś skontaktować się z nią i spróbować ich pogodzić . Na co dostałam odpowiedź że mam te jego urodziny wsadzić sobie w dupę bo tylko do tego się nadaje . Mama tej Wiktorii doszła do wniosku że to wszystko to moja wina i że tylko bardziej pogarszam całą sprawę , po czym zaprosiła mnie na święta do swojego domu. Cały czas jest uważane że to moja wina i że ja roxjebalam znajomość mojego chłopaka i Wiktorii. Mój chłopak nie reaguje na to jak wyzywali mnie na początku.  Że zostałam parę razy nazwana dziwka i fałszywa szmatą. W momencie dzisiejszej wizyty u Wiktorii mój chłopak został postawiony przez nią w sytuacji że ma wybrać mnie albo ją. Wybrał mnie ... Nie wiem co mam czuć ... Niby nic złego nie zrobiłam ale z drugiej strony im bardziej mnie oskarżają tym bardziej czuje się winna . Czy to moja wina ? Co mam zrobić?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażyłość, jaka zrodziła się między Twoim chłopakiem a dziewczyną, o której piszesz może być czymś więcej niż zwykłą znajomością. Na pewno takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i to zadaniem Twojego chłopaka jest to, by stanąć w Twojej obronie i nie pozwalać na takie zachowania. To Ty powinnaś być dla niego najważniejsza i jego zadaniem jest rozwiązanie tej sytuacji. Wiele wskazuje na to, że jeśli będziecie chcieli nadal utrzymać związek, konieczne będzie całkowite odcięcie od tej rodziny, przynajmniej na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×