Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z nerwicą..


MalenkaNerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :) założyłam ten wątek ponieważ walczę z nerwicą lekową, chciała bym podzielić się innymi z moimi objawami oraz wysłuchać także waszych objawów. Moja nerwica zaczęła się jakieś 5 lat temu, miałam bardzo dużo stresu, wiele łez popynelo. W pewnym momencie bach! Poczulam ogromny lęk jakby przeszywal całe moje ciałl serce walilo mi jak młot chłopak zabrał mnie do szpitala nic nie wykryli dali mi coś na uspokojenie.. I wróciłam do domu, rano lekarz rodzinny skierowania i szereg badań. Eeg, ekg, echo serca, błędnik, tomografia oraz kilka innych, nie znaleźli nic. Wiec psychiatra. Żyłam na hydroksyzynie. Moje objawy w ten czas : zawroty głowy, wirowanie, pływanie, lęk bałam się wychodzić sama gdziekolwiek, uczucie omdlenia, arytmia, źle myśli, natrectwa różnego rodzaju, trwało to 2 lata.. Potem ustąpił, samo, nie wiem jak ale opuściło mnie znowu zylam normalnie no właściwie prawie normalnie bo zostało kilka rzeczy ale już nie było tego wirowania tych lęków aż do niedawna.. Ostatnio znowu w moim życiu bardzo wiele się działo bardzo odbiło się to na moim zdrowiu. Wczoraj byłam na sorze miałam robiona tomografie ponieważ miałam zawroty głowy uczucie niestabilnosci.. Znowu będę miała szereg badań ale ja już wiem co to jest.. To nerwica która znowu wróciła :(. Objawy na dzień dzisiejszy: uczucie pływania, niestabilnosc, zawroty głowy, źle myśli które co chwilę atakują moja głowę, brak snu.. (nie całkowity), placzliwosc, smutek, niekiedy lekkie arytmie bądź przyspieszony puls. Boję się że znowu wróci mi nerwica we wcześniej postaci.. Jeśli ktoś chciał by podzielić się swoimi objawami zapraszam, może razem będzie łatwiej pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochana! 

Moje objawy to uczucie, że zaraz zemdleje, kręcenie się w głowie, przyspieszony puls i bicie serca, natrętne myśli i rozemocjonowanie. Takie ataki paniki i lęki to co chwilę. Nie lubię zatłoczonych przestrzeni ale jak idę gdzieś sama, np ulicą, to też się boję (bezsens totalny). Słabo u mnie ze snem. 

Ale walczę z tym! Zaczęłam od zmiany diety, ruchu, suplementów. I racjonalizuje sobie życie. Mówię sobie że bez sensu się bać pierdół, że to tylko moja głowa a nie rzeczywistość i pomaga. Na sen i uspokojenie stosuję olejek hempking (bardzo mi pomógł, nie wiem czemu wcześniej nie próbowałam olejków cbd) i joga (ale taka ćwiczona z Youtube w domu :) Damy radę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jedyna opcja jest pojscie do psychiatry 🙂 Mi nerwica wrocila 8 miesiecy temu! Wzielam leki Sertralina, ale poczulam sie baaardzo zle po niej !  Poszlam do terapeuty, ale tez bez sukcesu 😕 Mysle ze zly terapeta, bo gdy powiedzialam mu ze mi sie polepsza, powiedzial ze nie musze juz przychodzic ! Skonczylo sie to nawrotem nerwicy ! Jutro zaczynam leczenie i mam nadzieje ze juz sie pozbede tego robala z mojego mozgu 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×