Skocz do zawartości
Nerwica.com

Napieciowy ból głowy a benzo


greenbook

Rekomendowane odpowiedzi

Część wracam tutaj po długiej przerwie i mam pytanie ostatnio miałam gorszy czas i od 2 mc w dawce 1,5mg na dobe zażywam Lexotan. Mecza mnie strasznie napieciowe bole glowy + mrowienie skóry twarzy sztywność karku. Czy mozliwe ze jest to skutek uboczny Lexotanu w koncu biore go juz długo? Czy po prostu natrętne objaw nerwicy. Jakie sa wasze doświadczenia z napieciowym bolem glowy oraz z mrowieniem twarzy? Jak sobie z tym radzicie? Biore dodatkowo Lerivon 30mg na noc oraz magnez wapn wit B i wit D. Dodam ze alkoholu nie pijam a dawna Lexotanu jest mininalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! napięciowy ból głowy to moja codzienność, bo mój ból jest przewlekły. dopóki w pierwszej połowie dnia jego nasilenie jest mniej intensywne pomaga mi chodzenie, jak się ruszam boli mnie mniej. trochę zazdroszczę, że benzo Ci pomaga, bo mi nie, chociaż próbowałam tylko xanaxu. doraźnie pomaga też trochę oxycontine i tramal, ale niestety coraz mniej, tolerancja rośnie, a nie mogę bez końca podnosić dawki

przerobiłam już terapie czaszkowo-krzyżową, akupunkturę, z leków amitryptyline, divascan, depakine, neuroleptyk i pregabaline. niestety na stałe nic nie pomaga. teraz zaczęłam suche igłowanie, jest to mniej znana metoda, ale podobno skuteczniejsza. z leków zaczęłam brać duloksetynę

jak często Cię boli i jak mocny jest to ból? jakbyś opisał jego charakter? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowa boli zwykle co dziennie. U mnie najgorzej jest rano kiedy poziom leku jest najwiekszy. Jesli jestem spokojna glowa nie boli. U mnie najgorsze jest polaczenie napieciowego bolu glowy ze sztywnoscia karku oraz mrowieniem twarzy. Mysle ze jest to bol o srednim nasileniu, da sie z nim funkcjonowac. Xanax tez mi nie pomagal, dopiero Lexotan to byl strzal w 10. Niestety nie mozna go brac dlugo, choc i tak biore go za dlugo. Czy u Ciebie wraz z bolem glowy wystepuue tez sztyanosc karku i mrowienia twarzy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexotan przepisal mi neurolog. W sumie po konsultacji z psychiatra mam go dalej brać puki nie minie napiecie. Oprocz tego biore Lerivon w dawce 30mg na noc i propranolol na kolatanie serca. Choruje na nerwice od 20 lat. Psychoterapie odbylam z 10x. Obecnie wychowuje corke i hmmm nawet nie mialabym kiedy chodzic regularnie na psychoterapie. Zresztą mam wrażenie, ze na mnie nie dziala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×