Skocz do zawartości
Nerwica.com

off-top


alicja_z_krainy_czarów

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Roza00 napisał:

@alicja_z_krainy_czarów podziwiam Cię za chęć tłumaczenia czegokolwiek Dantemu. Do niego nie przemawiają żadne racjonalne argumenty, poza faktem, że frajdę mu sprawia nakręcanie innych i siebie przy okazji.

Na moje już dawno powinien zostać zgłoszony za sianie fermentu na forum. Jeżeli uważasz, że jesteś śmiertelnie chory to idź pobiadolić na jakimś forum onkologicznym, tylko nie zdziw się jak zostaniesz zlinczowany przez ludzi, którzy naprawdę cierpią. Ty sobie wmawiasz. 

Po drugie, jeżeli dla Ciebie lekarze w Polsce to debile to nie zajmuj miejsca ludziom, którym naprawdę mogliby pomoc, w czasie, kiedy muszą słuchać Twoich wymysłów. 

Racja, niepotrzebnie wdaję się w dyskusję. Szczególnie zgadzam się z ostatnim zdaniem, choć oczywiście z całością wypowiedzi również. 

24 minuty temu, exodus! napisał:

Radzę skończyć tą jałową przepychankę, bo polecą osty!!!

No fajnie jakby ktoś zrobił porządek, ponieważ użytkownik wrzuca nam linki do takich rzeczy, które pogłębiają hipochondrię wszystkich użytkowników 🙂 i straszy nas, a wszyscy mamy problem z obsesją na punkcie zdrowia. Nie odczuwam potrzeby "przepychania" się z nim, natomiast fajnie, jakby zastanawiał się, co tutaj pisze. 

9 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Kolega zarzuca ze wątek dotyczy tylko biegunki pewnie przeze mnie, bo od roku zmagam się z dziwnym stolcami i pisze o tym. Tak pisze bo się stresuje. Generalnie mam tez inne objawy takie jak duszenie w klatce piersiowej, szybki puls ciągły lęk przed choroba. Robiłam badania, byłam u gastrologa. Na kolonke skierowania nie dostałam. Czytając artykuł z linku pewnie lekarze mnie odsyłają a mój rak jelit się rozwija. @Dante84 raczej powinien być na forum gdzie dołuje ludzi niż ich pociesza bo chyba taki jest zamysł tego forum żeby się wspierać. Szkoda ze ktoś taki się pojawił na forum. Nie zdajesz sobie sprawy chłopaku jak straszysz ludzi którzy na prawde się boja! 

Nie przejmuj się. Byłaś u lekarza w końcu, zrobiłaś badania. Nie jest tak, że to olewasz. I masz prawo pisać na forum o swoich biegunkach, skoro Cię niepokoją. Sama o tym piszę i "miło" mi usłyszeć, że ktoś ma podobne problemy do mnie, bo "normalni" ludzie mnie nie rozumieją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Kolega zarzuca ze wątek dotyczy tylko biegunki pewnie przeze mnie, bo od roku zmagam się z dziwnym stolcami i pisze o tym. Tak pisze bo się stresuje. Generalnie mam tez inne objawy takie jak duszenie w klatce piersiowej, szybki puls ciągły lęk przed choroba. Robiłam badania, byłam u gastrologa. Na kolonke skierowania nie dostałam. Czytając artykuł z linku pewnie lekarze mnie odsyłają a mój rak jelit się rozwija. @Dante84 raczej powinien być na forum gdzie dołuje ludzi niż ich pociesza bo chyba taki jest zamysł tego forum żeby się wspierać. Szkoda ze ktoś taki się pojawił na forum. Nie zdajesz sobie sprawy chłopaku jak straszysz ludzi którzy na prawde się boja! 

Ale czym straszy? Jak Cię boli brzuch to powinni zrobić Ci wszystkie badania i tyle. Ja przynajmniej nie straszę że kolonoskopia rozrywa jelita :-). I potem skutek jest taki że ludzie boją się je zrobić. Kiedy samo badanie to pół godziny narkozy i po sprawie.

Mi zrobili kolono, znaleźli w wieku 35 lat polipa z małą dysplazją nowotworową. Gdybym słuchał ludzi którzy mówią nie rób ! Nie rób ! To za 5 lat by mnie operowali.

Nakręcanie się na nie chodzenie do lekarzy i nie robienie badań może prowadzić do tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×