Skocz do zawartości
Nerwica.com

organiczne zaburzenia dysocjacyjne


Michu95

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jest tutaj ktoś z organicznymi zaburzeniami dysocjacyjnymi? lub po prostu z zaburzeniami dysocjacyjnymi? i co to jest? zaburzenie osobowości? czy bardziej zaburzenie nerwicowe? ponieważ pomyłki nie ma ja potrafię czytać dokładnie przepisałem nazwę zaburzenia z wypisu i znak F to F06.5 więc pomyłki nie zrobiłem żadnej w przepisywaniu nazwy i jak z tym żyć? bo ponoć wyleczyć to tego nie idzie pozostaje psychoterapia a na nią poczekam z 2 lata bo na terapie u prywatnego psychoterapeuty mnie nie stać i cóż poza tym jest oddział dzienny też ale tutaj to cóż najbliższy szpitalny oddziału dziennego znajduje się jakieś 30km ode mnie a ja mam agorafobie w lekkim stopniu bo o ile do sąsiedniego miasta to dam radę pojechać (no bo ja jestem tak wgl ze wsi)  to cóż do Szczecina samemu nie pojadę bo jednak to trochę jechania jest to po 1 a po 2 nie mam kasy na pociąg a bez pociągu no to lipa z jazdą i teraz planuje zajęcia w ZAZie moja psycholog mi je proponowała oraz psycholog z PCPRu też bo chcę i nieco wyjść z agorafobii i nieco zarobić bo wiem że będą mi płacić za te kursy tak mi mówili bo to trochę jak praca ale też i będę mieć zajęcia terapeutyczne no i cóż mam samemu plan by po roku jeżdżenia tam to jeździć na oddział dzienny potem miną te 2 lata no i jeździć będę do ZIPu na terapie ale co więcej mogę zrobić? no bo serio ja wiem terapia i leki to nie wszystko a mi zależy by jakoś to wszystko ogarnąć ponieważ jest póki dobrze ale boję się że to może minąć boję się tego no i ja pragnę stanąć całkowicie na nogi naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×