Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to na pewno nerwica?


NeRWica90

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z Wroclawia mam tu bardzo dobra psychiatrke  Zastanawiam się czy masz coś do przerobienia żeby chodzić na terapię.  W moim przypadku moja psychiatra nie polecala terapi , szukalysmy leków które mi pomogą długo to trwalo ale się udalo.  Pierwsze wizyty u niej były tragiczne ja też nie mogłam uwierzyć jej ze to choroba psychiczna. Jak sobie przypomnę jak się czułam tragicznie to aż mam ciary. Jeśli chodzi o psychologów to musi być to ktoś naprawde dobry. Pisz spokojnie będę starała się pomóc . Trzymaj się ciepło pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...ten u którego byłam w sumie powtarzał to co mój chłopak „trzeba się wziąć w garść, zająć się czymś,” itd.. Najgorsze jest to,że kiedy mam lepsze dni, to wydaje mi się, ze sobie poradzę, ze będzie już tylko lepiej, i że nie potrzebuje lekarza ...No i za chwile przychodzą gorsze dni...wtedy jestem załamana i mam wrażenie , że to nigdy się nie skończy. Odezwę się jak jak uda mi się znaleźć lekarza. Być może będę musiała spróbować w Pl(pochodzę ze Szczecina) Dziękuje za pomoc 😊 nie będę Cię ciągle męczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie  nie myśl że mnie męczysz. Nie męczysz mnie . Jeżeli lekarz w depresji mówi Ci ze masz się wziąć w  garść to jest totalne nieporozumienie . Proszę poszukaj psychiatry oni naprawdę znają się na rzeczy.  Nie myśl że psychiatra to jakiś dramat jak  to taki lekarz jak każdy inny. Wyczulam ze chłopak nadal Cię nie wspiera ?! Wiem jak jest z tymi lepszymi dniami przychodzo lli czas ze niby wszystko wraca do normy a za chwilę        to samo albo jeszcze gorzej tak to będzie niestety zanim nie dobiera ci dobrze leku. Pewnie rano się budzisz juz z myślą jak to będzie dzisiaj czy coś mi dolega. Zaczyna się analizowanie . Pewnie ze musisz starac się mobilizować ale nic na siłę . Nie rob sobie wyrzutów masz  prawo być chora . Ja wiem ze pokonasz te chorobę i wróci wszystko do normy , będziesz normalnie żyć i będziesz cieszyć się tym zyciem.  Pisz jesli masz pytania albo chcesz się wygadac . Trzymaj się cieplutko pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×