Skocz do zawartości
Nerwica.com

''Dziwne'' odczucia..


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie czasem wrażenie, że zatrzymaliście się gdzieś w życiu i nie wiecie co dalej? Do końca sami nie wiecie czego tak naprawdę pragniecie i czego szukacie? Takie poczucie ''odrealnienia'' lub odcięcia od świata..  że życie toczy się gdzieś obok was ale was samych to nie dotyczy? Nie wiem dokładnie jak to opisać .. Ja np czasem mam wrażenie że urodziłam się wczoraj i nie wiem o życiu nic. Miewam też chęci ucieczki  od swojego życia na jakiś czas, wyjechać gdzieś sama i myśleć.. takie poczucie ''przytłoczenia życiem. Tak poza tym, ma ktoś z was lęki związane np z dużymi zbiornikami wodnymi, rzekami, jeziorami i dużymi powierzchniami np polem? Proszę abyście również opisywali swoje uczucia, może ktoś ma podobnie do mnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie i moje uczucia - robię bardzo dużo, uczę się, staram się rozwijać (nawet w dziedzinach, które mnie guzik obchodzą). Czasem mam momenty, w których pytam się siebie "Po co to wszystko robię?". Moim ogromnym marzeniem jest znaleźenie jakiegoś wyraźnego celu w życiu, który stałby się sensem mojego istnienia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×