Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne myśli/marzenia/wspomnienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Nie wiem czy dobry dział, ale nie mogłem znaleźć nic pasującego do tematu, który zaraz opiszę. W razie problemów proszę o przeniesienie 🙂

Obecnie mam 22lata, studiuję, nie mam problemów z nauką, jedyne czego nie lubię to nawiązywania kontaktów z ludźmi w rzeczywistości, ale w internecie czuję się jak ryba w wodzie, mniejsza. Ostatnio zauważyłem, że lubię uciekać od rzeczywistości i marzyć o przyszłości. Problem jest w tym, że są to marzenia których nigdy nie będę w stanie zrealizować. Zacznijmy od tego. Pierwszy tego typu przypadek miałem jakoś w gimnazjum. Zawsze pragnąłem mieć kilka lat młodszego brata (mam tylko siostrę 😕), więc wykreowałem go sobie w mojej głowie na podstawie jednej postaci z kreskówki. Gdy nie miałem z kim rozmawiać, wymyślałem sobie wspomnienia z moim "bratem" i plany na przyszłość. Było to zarazem miłe uczucie, ale również pewnego rodzaju wbijanie sobie noża w plecy. "Brat" był wymyślony, wspomnienia fałszywe, ale tęsknota i uczucie smutku jak najbardziej prawdziwe. Nie wiem jak się tego pozbyłem, ale z czasem przeszło i zapomniałem o tym. Po 7-8 latach (trochę się wtedy działo, nieszczęśliwa miłość (jestem utajonym gejem i nie zamierzam się z nikim wiązać), myśli samobójcze itd.), ale żyję 🙂 ...(teraz) znowu zrobiłem sobie to, co w gimnazjum. Zupełnie nieświadomie, podczas oglądania durnej kreskówki XD Na podstawie jednego z bohaterów wykreowałem sobie syna... Tak, łzy mi do oczu napływają jak o nim pomyślę, bo nigdy nie będę miał dzieci, a zawsze pragnąłem być ojcem sporej rodziny, ale to się nie uda, ze względu na moją orientację. Nie zamierzam ożenić się z jakąś kobietą i żyć w kłamstwie. Nie wiem jak sobie z tym radzić. Szczęśliwy jestem tylko jak śpię (chyba), albo jak zajmę czymś swój umysł (głównie podczas gier komputerowych, bo wtedy jestem bardzo skupiony). Rano budzę się bez energii i chęci do czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreowanie marzeń nie jest niczym złym, ale w momencie, w którym zaczyna ono mieć tak bardzo destrukcyjny wpływ na Ciebie, warto pomyśleć o podjęciu terapii. Dlaczego nie zamierzasz się z nikim wiązać? W dzisiejszych czasach orientacja seksualna nie jest aż taką przeszkodą, nawet w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×