Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym się przywitać


arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2019 o 11:16, arek1982 napisał:

Hej:-)

Lilith,dopiero poznaję ich twórczość,ale bardzo mi się podoba.

Witaj :) 

Ja też mega lubię Queen a najbardziej Now I'm here (szczególnie z koncertu z Odeonu z 1975 :)

W dniu 15.03.2019 o 11:03, Lilith napisał:

🙂 Mnie również. A który utwór jak na razie przypadł Ci najbardziej do gustu?

A jaki jest Twój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lilith napisał:

@In_Chains_Of_DDogólnie mam kilka: Flash, We will rock you, Bohemian Raphsody, Don't stop me now, Another one bites the dust.

Z wyżej wymienionych uwielbiam wszystkie za wyjątkiem Flash ;) ale to bardzo ciekawy wybór - jak miałem z 6 lat słuchając Flash miałem wrażenie, że to muzyka z jakiegoś thrilleru sci-fi pokroju Obcy i to było dla mnie dosyć niepokojące (nie pomyliłem się tylko co do faktu, że to muzyka z filmu) ;) . Jeszcze tu mogę dodać We are the champions z Wembley - to mi daje moc w słabych chwilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heledore napisał:

@失われました witaj na forum. ;) Czyżby zainteresowanie Japonią?

dziękuje, tak, japońska kultura to coś co pomaga mi.......

3 minuty temu, nieboszczyk napisał:

no niezle.kojarze jednego kontrahenta z alledrogo który podsyła japońskie kamyki do ostrzenia i noże własnoręcznie wykute ze starych silników samolotowych

noże wykonane z tej stali to coś pięknego musi być, jest bardzo trudna w obróbce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heledore napisał:

@失われました  a którą jej częścią? Masz jakiś swój ulubiony wątek?

część kultury japońskiej, czy część (wątek) forum ?

jeżeli chodzi o forum to nerwica lękowa, nerwica natręctw ciężko mi określić  :classic_unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heledore napisał:

@失われました  chodziło mi o kulturę japońską ;) Ale też dobrze wiedzieć gdzie będzie Cię można znaleźć na forum ;)

jeżeli chodzi o kulturę japońską, to głównie samuraje, kodeks bushido, i wszystko co się wiąże z kodeksem bushido....pisząc w przenośni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, exodus! napisał:

@arek1982 a poza Queen'em coś wiecej?

co w związku z tym robisz, jakie kroki poczyniłeś?

Słucham różnych rzeczy, często w zależności od nastroju. Ostatnio kuzyn mi polecił kilka dobrych utworów min. Novelists- 5:12 AM. Leci u mnie w pętli.

Jakie kroki podejmowałem? Byłem u kilku psychiatrów, psychoterapeutów ale jak do tej pory nie ma znacznej poprawy. Zresztą to już trwa od dobrych 15 lat. Ostatni lek jaki dostałem to olanzapina, dosyć skutecznie mnie otumania. Antydepresantu nie biorę jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, exodus! napisał:

@arek1982 nie chodziło mi o to czego innego słuchasz, ale co poza Queen'em na Forum! Dostałeś neuroleptyk, ale na co? 15 lat to mnóstwo czasu, to co porabiasz w życiu?

Lek dostałem na uspokojenie myśli. Ogólnie w życiu nie mam konkretnego zajęcia, o którym mógłbym powiedzieć, że nim się zajmuję. Pracowałem w różnych miejscach, byłem dwa razy za granicą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×