Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Co wpływa na zadowolenie z seksu?

Rekomendowane odpowiedzi

Według artykułu:

Cytat

Można wymienić kilka rzeczy, od których będzie zależało zadowolenie z seksu:

• akceptacja własnego ciała
  • znajomość własnego ciała - jakie pieszczoty sprawiają przyjemność, a jakie nie
  • szanowanie siebie i partnera
  • poznanie i rozmawianie o wzajemnych oczekiwaniach
  • techniki przedłużania stosunku
  • ćwiczenia mięśni Kegla

źródło:seksuolog-katowice.com

Zgadzacie się z tym? Uważacie, że spełniacie wyżej wymieniony zarys?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej jednostronne działanie i precyzja.to tak jak ze strzelaniem z AKMS.nie pruć bezmyślnie seriami ( nie myśleć o własnej "rozkoszy")tylko metodycznie pojedynczym ogniem to i sznurowadło się przestrzeli na którym wisi puszka.wypisz wymaluj.tak można uśpić nawet dłońmi poprzez ubranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.03.2019 o 12:56, Lilith napisał:

poznanie i rozmawianie o wzajemnych oczekiwaniach

Myślę, ze to klucz ..do tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, nieboszczyk napisał:

raczej jednostronne działanie i precyzja

dlaczego jednostronne? do tanga trzeba dwojga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cięzko powiedzieć dlaczego.moze nie w kazdym jest tyle prostactwa i bezklasia.dlatego tez wygodniej by było na odległosc za naciśnięciem guzika.nie zapamiętało by sie prawie nic.było by symbolicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, nieboszczyk napisał:

cięzko powiedzieć dlaczego.moze nie w kazdym jest tyle prostactwa i bezklasia.

Nie, nie w każdym. A jeśli nie w każdym, to warto, żeby dwie strony uczestniczyły w akcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dlatego seks jest równie pusty jak obsługa kałacha.każdy czyiś orgazm jest jak zużyty nabój(widzisz dziurę,łuska lewituje obok ciebie,czujesz i widzisz chmure dymu,słyszysz huk wystrzału za naciśnięciem mięsnego guziczka,widzisz i czujesz "odrzut broni" tudzież silne drgawki czyjegoś ciała tak iż nie starcza miejsca w pokoju).ba.oddanie kilku strzałów z kałacha daje dużo wiecej frajdy niż odbycie jednego stosunku.(nie poto ruszam zamkiem,wypinam i ładuje magazynki by karabin się cieszył to ja mam sie cieszyć).jeżeli cię ktoś pokocha nie za co ale pomimo czxego to jak by ten karabin był twój razem z promesą od ministra na jego posiadanie i wynoszenie z mieszkania.

Edytowane przez nieboszczyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Lilith napisał:

Nie, nie w każdym. A jeśli nie w każdym, to warto, żeby dwie strony uczestniczyły w akcie.

Inaczej się nie da. To znaczy da się, ale to praktycznie nie różniłoby się od masturbacji, z tą różnicą, że zamiast ręki czy innego gadżetu "użyłoby się" partnerki/partnera.

Cytat

poznanie i rozmawianie o wzajemnych oczekiwaniach

@spinoo też tak myślę. Trudno czerpać przyjemność z seksu bez tego. I przyznam, że zawsze miałem z tym problem we wszystkich swoich związkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, na_leśnik napisał:

Inaczej się nie da. To znaczy da się, ale to praktycznie nie różniłoby się od masturbacji, z tą różnicą, że zamiast ręki czy innego gadżetu "użyłoby się" partnerki/partnera

bo ręka "partnera" bywa metodyczna w przeciwieństwie do własnej czy gadżetów do czego "partnerki" zawsze  bezpośrednio przyznają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.03.2019 o 20:45, nieboszczyk napisał:

bo ręka "partnera" bywa metodyczna w przeciwieństwie do własnej czy gadżetów do czego "partnerki" zawsze  bezpośrednio przyznają

A to nie jest czasem tak, że przez masturbację poznajemy własne ciało i wiemy, co sprawia największą przyjemność? Później można tego "nauczyć" partnera lub partnerkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lilith napisał:

A to nie jest czasem tak, że przez masturbację poznajemy własne ciało i wiemy, co sprawia największą przyjemność? Później można tego "nauczyć" partnera lub partnerkę.

Niestety, nie wiem, jak u kobiet, ale czytałam, że jak facet za dużo się masturbuje, to się uodparnia po pierwsze na bodziec fizyczny - i potem pochwa kobieca jest za słabym bodźcem i po drugie chemicznie - receptory zalewane zbyt często dopaminą itd. wysiadają, przez co podobnie, jak narkoman, który potrzebuje coraz większej dawki, tak samo facet potrzebuje coraz mocniejszych bodźców. Mowa oczywiście o facetach, którzy trzepią bez opamiętania, a nie normalnych facetach, którzy od czasu do czasu sobie ulżą w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, wTymTygodniu napisał:

Niestety, nie wiem, jak u kobiet, ale czytałam, że jak facet za dużo się masturbuje, to się uodparnia po pierwsze na bodziec fizyczny - i potem pochwa kobieca jest za słabym bodźcem i po drugie chemicznie - receptory zalewane zbyt często dopaminą itd. wysiadają, przez co podobnie, jak narkoman, który potrzebuje coraz większej dawki, tak samo facet potrzebuje coraz mocniejszych bodźców. Mowa oczywiście o facetach, którzy trzepią bez opamiętania, a nie normalnych facetach, którzy od czasu do czasu sobie ulżą w ten sposób.

Pamiętasz, gdzie to przeczytałaś? To w sumie ciekawe i chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkałam się z tym już w rozmaitych źródłach i w czaspoismach i na youtube, wiele materiałów źródłowych ( i historii uzytkownikow) można znaleźć na forum dla osób z problemem seksoholizmu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi