Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wytrzymuję sama ze sobą


rodzynka94

Rekomendowane odpowiedzi

Umieściłam ten wpis tutaj, bo nie wiem gdzie pasuje. Nie mogę wytrzymać ze sobą od paru ładnych lat i jest coraz gorzej. Nie jestem w stanie spędzać czasu sama ze sobą, z własnymi myślami, zabija mnie to. Automatycznie kiedy zostaję sama w domu nawet na chwilę to łapię doły. Przychodzą rozkminy nad moim życiem, przemyślenia na temat mnie samej i się zaczyna... Dochodzi już do takich absurdów, że: 
-nie potrafię odpoczywać, nienawidzę dni wolnych od pracy. Pracę mam do dupy, rozkładam towar w sklepie, jest to ciężka fizycznie praca i ludzie sa niemili ale i tak wolę to od siedzenia w domu i zajmowania się samą sobą, co mnie przeraża. Brakuje mi zainteresowań, kiedyś interesowało mnie wiele rzeczy, miałam hobby ale po kryzysie, który pojawił się wraz z przeprowadzką do nowego miasta wszystko minęło. Teraz moje dawne hobby wydają mi się dziecinne i czuję, że trace przy nich czas. Nie potrafię zmusić się do czegokolwiek, nic mnie nie cieszy,
-nienawidzę przebywać bez partnera. Mam ataki lękowe, keidy go nie ma, doszło już do tego, że mój chłopak nie może spać po nocach bo ja się panicznie boję zostawania sama z własnymi myślami i nie daję mu spać. Potem śpi max 3 godziny, wstaje zmęczony do pracy, a ja mam wyrzuty sumienia. 
-Od dłuższego czasu często chodzę na rauszu, zwłaszcza jak jestem sama w domu to muszę się czymś wspomagać. 

Nie jestem zadowolona ze swojego życia. Mimo, że obiektywnie źle nie jest to nie potrafię się cieszyć z tego co mam, zawsze tak było, cokolwiek by się w moim życiu nie działo jestem z  wszystkiego niezadowolona i bezustannie towarzyszą mi dwa uczucia- że inni mają lepsze życia i że inni są lepszymi ludźmi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×