Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek


maja21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ostatnim poście pisałam o strachu przed utratą dziewczyny. W rezultacie tak też się skończyło, ale przez ten czas zerwania bardzo odżyłam. Opuściły mnie wszelkie uczucia depresji i nerwicy. Zaczęłam wychodzić więcej z domu ze znajomymi, odczuwałam radość z życia, rano budziłam się ze spokojem, a nie lękiem. Kontakt jednak nadal miałam z moją byłą - jako przyjaciółki. Ona (mimo że zerwała pierwsza) mówiła, że kocha mnie i chciałaby, aby to wszystko wróciło. Przez jakiś czas przekładałam moją decyzję, ale w rezultacie się zgodziłam. Wrócił mój lęk - boję się, że przez ten związek znowu wróci wszystko co najgorsze. Ostatnie czego teraz chcę to powrót do tego stanu. Nie wiem co mam robić, ponieważ kocham ją, nie chcę jej ranić, jest wspaniałą osobą.

ps. wcześniej rozmawiałam z nią o tym, że mój stan psychiczny niestety w dość dużym stopniu był zły przez ten związek (przyjazdy, odległość, również ten lęk przed utratą) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Niestety, w takiej sytuacji ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Z jednej strony wydawałoby się, że skoro po rozstaniu lepiej się czułaś to nie powinnaś się wiązać. Z drugiej strony oczywiste jest, że nie jest to takie proste, bo miłość nie wybiera. Spróbuj szczerze porozmawiać ze swoją dziewczyną. Jeśli jej ufasz, możesz powiedzieć jej o swoich obawach. Być może wtedy łatwiej będzie Ci zbudować zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×