Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
anovi

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety : ). Jestem studentką I roku studiów magisterskich na CM UMK i prowadzę badania o podejmowaniu aktywności fizycznej oraz ewentualnej korelacji między aktywnością fizyczną, wskaźnikiem BMI i nastrojem. Ankieta składa się z trzech części, bardzo istotne jest udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. Z góry dziękuję za pomoc wszystkim, którzy poświęcą czas na jej wypełnienie: http://bitly.pl/YsIof

Edytowane przez Heledore
Połączono ze względu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

mam do Was małą prośbę. Niedługo będzie ruszać budowa projektu, który ma służyć poprawie dostępności do pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Będę bardzo wdzięczna każdemu, kto poświęci dwie minuty i odpowie na kilka pytań :) Ankieta jest całkowicie anonimowa. 

Ankieta znajduje się pod tym linkiem: http://bit.ly/ankieta-badania-potrzeb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

Jestem studentką psychologii na warszawskim SWPSie. Od 7 do 14 listopada będziemy przeprowadzać bardzo ciekawe badanie percepcji z wykorzystaniem okulografu, do którego potrzebujemy również osób z objawami lęku społecznego. Jeśli jesteście z okolic Warszawy, interesujecie się psychologią oraz ciekawi Was, w jaki sposób prowadzi się badania psychologiczne, to jest to świetna okazja do podejrzenia, jak to wszystko wygląda "od kuchni". Na badanie można się zgłosić, wypełniając tę ankietę: https://wmsas.qualtrics.com/jfe/form/SV_cGDGTLIoYdaAYRf?fbclid=IwAR2edxJJtklkutSKTyPT97ZcEqULw1G4lRL9fYH4H2Gp5gw22Le3nCSqrfQ Następnie będziemy umawiać się ze zgłoszonymi osobami na dogodny termin (weekend również wchodzi w grę, dopasujemy się do Was!). Bardzo serdecznie Was zapraszam do zgłaszania się, wydaje mi się, że udział w takim badaniu to bardzo ciekawe doświadczenie! 🙂

Z góry dziękuję za wszystkie zgłoszenia!

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witajcie, jestem studentką psychologii. W zasadzie od dzieciństwa zmagam się z nadmierną potliwością. Niestety mało skutecznie.
Postanowiłam poświęcić tej dolegliwości moją pracę magisterską. Chciałabym wykazać jak istotne są dla nas konsekwencje i wpływ na nasze życie tej choroby. Mam nadzieję, że wyniki badań zwrócą uwagę lekarzy na powagę naszego schorzenia.
W związku z badaniem szukam osób z Warszawy, które chciałyby mi pomóc i wypełnić kwestionariusze. Niestety muszę je przekazać osobiście, dlatego w grę wchodzi Warszawa i okolice.
Będę wdzięczna za pomoc. Osoby, które tak jak ja cierpią na hyperhydrozę i chciałaby mi pomóc proszę o kontakt mailowy hhmag2019@gmail.com.
Z góry bardzo dziękuję - Dorota

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze względu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy ktoś z uczestników tego forum zmaga się z problem uzaleznienia od zakupów? Jesli tak to proszę o wypełnienie anonimowej ankiety, która  posłuży mi jako material badawczy do napisania pracy licencjackiej.  Z gory dziękuję

https://www.survio.com/survey/d/W3B3A5W7Q6M8R7B9T

Edytowane przez exodus!
przeniesiono do odpowiedniego działu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję osób do badania psychologicznego dotyczącego - najogólniej ujmując - konsekwencji nadmiernej potliwości. 
Szukam osób, które cierpią na tę dolegliwość i skłonne by były wypełnić kilka kwestionariuszy. Skany kwestionariuszy mogę przesłać mailem. 
Wypełnienie testów zajmuje około 30 min.
Może jest wśród Was ktoś lub może znacie kogoś, kto chciałby wziąć udział w badaniu?
Osoby, które chciałaby pomóc i wziąć udział w badaniu proszę o kontakt mailowy.

hhmag2019@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję - Dorota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem studentem i dzisiaj chciałbym serdecznie zaprosić do uzupełnienia króciutkiej ankiety.
➡️Ankieta adresowana tylko do osób, które korzystały z usług psychologa/psychoterapeuty.
➡️https://goo.gl/forms/tAnw4o7B1V0YylH82

Z góry dziękuję za każdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Adam Grys. Jestem studentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza i prowadzę badania, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie czy uzależnienie się ojca przed lub po 10 roku życia syna ma na niego wpływ. Z tego powodu proszę o wypełnienie ankiety tylko mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat, których ojciec uzależnił się od alkoholu w przeszłości(bądź wciąż pozostaje uzależniony). Liczy się dla mnie każda wypełniona ankieta. Samo badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, które podczas wypełniania pozwolą zastanowić się nad samym sobą i własnym siebie spostrzeganiem. Ponadto badanie ma ważny charakter naukowy i pozwoli rozwikłać pewną hipoteze. W razie jakichkolwiek pytań związanych z badaniem w linku podaje swój adres mailowy przez który można się ze mną skontaktować. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej,

Jestem studentem psychologii i prowadzę badania na temat wpływu momentu uzależnienia się ojca (przed lub po 10 roku życia dziecka) na rozwój syna. W badaniu mogą wziąć udział mężczyźni w wieku od 18-25lat, których ojciec był lub jest aktualnie uzależniony od alkoholu.

Szczególnie zależy mi na tej grupie osób, których ojciec uzależnił się od alkoholu po 10 roku życia. Proszę pomóżcie mi dokończyć moje badania.

Badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, których wypełnianie może pomóc się zastanowić nad własnym siebie spostrzeganiem.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, a zwłaszcza wtedy gdy Twój ojciec uzależnił się po 10 roku życia proszę wypełnij ankietę i wspomóż w ten sposób naukę oraz moje studia psychologiczne.

Badanie jest całkowicie anonimowe. W ankiecie podany jest mój adres email na który można kierować do mnie wszelkie pytania odnośnie badania.

Z góry dziękuje za waszą pomoc oraz poświęcony czas 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link

Edytowane przez exodus!
przeniesiono ze wzglądu na temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witajcie, prowadzę badania na temat zaburzeń odżywiania. Zajmuję się głównie samooceną, samoregulacją i poczuciem własnej skuteczności:) i tu prośba do Was wszystkich- wypełnijcie, proszę, ankietę, która jest anonimowa, trwa kilka minut, a baaaardzo mi pomoże! Z góry pięknie wszystkim dziękuję 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdftOcBEkojbCJi4rYLjTKq-ld8t5l7YjUl3ZL-hwsL1W3HiA/viewform?fbclid=IwAR2UsjiJDzP_Xmk0BmV3Ehx3BphgjBy6GK6IdzzVDfy2UihV6NT9FfubwcE

Edytowane przez exodus!
przeniosiono do odpowiedniego działu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, piszę pracę magisterską na temat zaburzeń odżywiania i w związku z tym zwracam się z prośbą do osób z zaburzeniami odżywiania o poświęcenie paru minut na wypełnienie anonimowej ankiety lub przesłanie jej dalej na forach i fanpage o tej tematyce. Bardzo dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVnIZKXkwWEo8iXY9K5YttMTLMaJvtT5IXRBlGs19_oXvd1g/viewform

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzień dobry!

Firma ATI Labs sp. z o.o. realizuje projekt POIR.01.01.01-00-0272/18-00 "System komputerowej nienadzorowanej psychoterapii depresji".

W związku z tym będziemy poszukiwać osób chętnych do wzięcia udziału w badaniach (osoby dorosłe mające wiedzę o depresji, ponieważ same jej doświadczyły lub chorował ktoś z bliskich).

Badania będą miały charakter marketingowy, a nie kliniczny (nie służący leczeniu).
Będziemy pytać o subiektywną ocenę prezentowanych rozwiązań – treści, grafiki i fragmentów aplikacji. 

Badania prowadzone będą przez internet (ankiety), telefon (wywiady), a także podczas spotkań osobistych, w różnych miastach w Polsce.

Chcemy uprzejmie Państwa prosić o posty z informacją jaka szacunkowo stawka za godzinę udziału w takowych badaniach byłaby satysfakcjonująca.
Interesuje nas stawka brutto na umowę zlecenie.

Z pozdrowieniami,
Magdalena Zawadzka

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: „Szybka Ścieżka

Stopka unijna.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi