Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


mokaczino

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kiedyś już należałam do społeczności nerwicy, jednak w pewnym momencie się wycofałam - nie tylko z forum, ale po raz drugi z jakiegokolwiek leczenia głowy. Jednak nadszedł dzień, w którym po dwóch latach stwierdzam, że potrzebuję pomocy. 

Kiedyś identyfikowano mnie jako osobowość Borderline. W późniejszym czasie ewoluowało to w ChAD, by na sam koniec rzucić to wszystko w cholerę z diagnozą osobowosci mieszanej, alkoholizmu i marihuanizmu. Nie wyjechałam w Bieszczady, ale też niedługo po ostatniej hospitalizacji odwróciłam swoje życie - zmieniłam pracę, co wiazało się z przeprowadzką do stolicy, którą ogarnęłam w ciągu dwóch tygodni (mam tę moc!). W ciągu tego czasu kilkukrotnie próbowałam się umówić do psychiatry/ psychologa, ale po dwóch dniach znów uwazałam, że w sumie to sama dam sobie radę. I tak do wczorajszej wizyty.

Póki co stanęło na tym, że przekazałam co miałam do powiedzenia i całą swoją dokumentację szpitalno-ambulatoryjną. Kolejną wizytę mam za miesiąc (na moją prośbę, nie chcę wywalać miesięcznie znów pieniędzy tak o) i wtedy ewentualna dalsza terapia/ leki. Podobno znów ChAD, ale zwiewa i powiewa mi już "diagnozowa etykietka", chcę się dobrze czuć i tyle.

Dzięki!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×