Skocz do zawartości
Nerwica.com

praca-jak uwierzyc w siebie


shira123

Rekomendowane odpowiedzi

praca...ciezki temat dla mnie. cale lata jezdzilam sezonowo za granice dorobic.

teraz sie ustabilizowalam w polsce-mieszkanie,studia,kot.z praca tu dosc ciezko,umowy zlecenie,male pieniadze.

od dawna mysle o wlasnym biznesie-maly salonik spa-paznokcie,masaze,sprzedaz olejkow,kosmetykow.

znam sie na reklamie,uwielbiam pracowac z ludzmi.

tylko jak uwierzyc ze jestem cos warta, ze moge osiagnac sukces,ja sama,nie rodzice

chce miec cos swojego za co ja bede odpowiedzialna...

acha ,nie dopisalam,a chce byc szczera, ja wiele razy rezygnowalam z prac bo mnie nudzily,meczyly itp. ale tez kilka razy mi sie udalo i szefofie mnie b.chwalili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz pracę z ludźmi to już wielki plus. Ja też bym chciała założyć firmę ale hamuje mnie fakt, że nie umiałabym się skutecznie zareklamować i nie mam żadnego zaplecza społecznego ... Znam kilka dziewczyn, które otworzyły swoje salony i każda z nich zaczynała od świadczenia usług swoim koleżankom i koleżankom koleżanek, tak stopniowo drogą pantoflową zdobywały klientki i środki na dalszy rozwój biznesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wsparcie.Lilith,dotacji niestety nie dostane bo juz mialam dzialalnosc sezonowa w tam tym roku.ale staram sie o kursy masazu poprzez Urzad Pracy..

ale jeszcze sie zastanowie,bo dostalam ciekawa oferte pracy od wrzesnia,prowadzenie lekcji angielskiego w grupach,za dobre pieniadze.mam nadzieje ze to wypali bo ja uwielbiam angielski.juz mam jedna uczennice)i ciagle mysle jak ulepszyc jeszcze nasze lekcje.

j a wiem ze to brak wiary w siebie podcina mi skrzydla,sama siebie sabotuje,wiem to.prace z ludzmi kocham,mialabym dobre ceny wiec mysle ze rozkrecilabym interes.zobaczymy,co zycie przyniesie)) na razie finansowo cienko piszcze ale od lipca niezle zarobie.wiec sie nie zamartwiam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 22:20, shira123 napisał:

tylko jak uwierzyc ze jestem cos warta, ze moge osiagnac sukces,ja sama,nie rodzice

Sam mam spory problem z tym. Tyle że u mnie problem polega nie na tym, czy ja jestem coś wart tylko czy praca/usługa przeze mnie wykonywana. Biznesowo to moja największa przeszkoda. Najchętniej prowadziłbym swoją mini-firmę ale coś z tyłu głowy podpowiada mi, że branie pieniędzy za moje usługi (foto) to coś niewłaściwego, bo nie jest to wystarczający poziom (mimo że racjonalnie wiem doskonale, że niektórzy na gorszych gniotach zarabiają). Póki co robiłem parę płatnych mini sesji, w tym roku też się kilka zapowiada. Powoli to próbuję przełamywać ale nadal czuję się dość niepewnie w tej kwestii.

Cytat

 Ja też bym chciała założyć firmę ale hamuje mnie fakt, że nie umiałabym się skutecznie zareklamować i nie mam żadnego zaplecza społecznego ... 

A internety? Jakieś lokalne grupy z ogłoszeniami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shira123 adwords to naprawdę fajne rozwiązanie ale - jak pisałaś - kosztuje.

Na początek takie grupy facebookowe typu "kupię - sprzedam - zamienię" powinny wystarczyć i załatać dziurę w postaci braku zaplecza społecznego.

Cytat

 chce miec cos swojego za co ja bede odpowiedzialna...

Cuś takiego masz, każdy ma: siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • no,w sierpniu ide na kurs 7 masazy z certyfikatem. kurs paznokci już mam.i od września ruszam))
  •  
  • plany mam takie

.paznokcie

masaze

recznie robione olejki, mydelka

 

no i caly czas bde pracować w sklepie na zlecenie

i dawac korepetycje z angielskiego

 

mysle ze dam rade, trzymajcie kciuki)

 

ja kocham prace z ludzmi, gadac,doradzac, int.sie kosmetykami, wiec mysle  ze to będzie praca dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×