Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

NABÓR NA MODERATORA FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, neon napisał:

A ta fotka odnosi sie do paradoksu, ze ku*wa mać jest nieodlaczna czescia zycia, czy to sie komus podoba czy nie. 

mi się nie podoba, bo wg regulaminu, punkt 7

Cytat

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

• - niezawierających treści,
    - w języku innym niż język polski,
    - zawierających wulgaryzmy,

jest to niezgodne z regulaminem Forum! usuniesz avatar sam, czy mam ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal prowadzimy nabór na Moderatora Forum ;) Wystarczy wysłać Formularz. Można spróbować, a jak nie, to zrezygnować ;) Ale pamiętajcie - do odważnych świat należy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PILNIE poszukujemy do zespołu świeżego mięsa tfuuu nowych moderatorów.

Nie oferujemy: wynagrodzenia, karty multisport, prywatnej opieki zdrowotnej ani nawet owocowych czwartków

Zatem co oferujemy: odrobinę poczucia władzy i mocy sprawczej, wdrożenie techniczne i możliwość poznania nowych nietuzinkowych osób (członków Ekipy 👑)

Oczekujemy: zaangażowania (praca od pn do pt 24h/ dobę) i dobrych chęci ;)

A tak serio to na prawdę szukamy nowych moderatorów, którzy pomogą w utrzymaniu porządku na forum i komfortu użytkowników. Wszystkie funkcje moderacyjne są dość intuicyjne (od strony technicznej) więc nie powinny sprawiać trudności. Rola moderatora nie pochłania też nie wiadomo ile czasu chociaż przydaje się systematyczność 🙂 Dlatego jeśli chciałbyś/ chciałabyś chociaż spróbować to wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołączaj do zespołu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, nieprzenikniona napisał:

nawet owocowych czwartków

Poważnie nie mamy owocowych czwartków ? 🙄 dałabym sobie rękę uciąć, że są. Owocowe lub warzywne- zależy jak wyjdzie. Raz jabłko, raz burak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Illi napisał:

Poważnie nie mamy owocowych czwartków ? 🙄 dałabym sobie rękę uciąć, że są. Owocowe lub warzywne- zależy jak wyjdzie. Raz jabłko, raz burak :D

No to niech Ci będzie, jednak oferujemy owocowo-warzywne smoothie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.06.2021 o 12:18, Lilith napisał:

Nadal prowadzimy nabór na Moderatora Forum ;) Wystarczy wysłać Formularz. Można spróbować, a jak nie, to zrezygnować ;) Ale pamiętajcie - do odważnych świat należy :D 

temat nadal aktualny, zapraszamy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłabym spróbować, bo i czas mam, i wygląda na to, że właśnie tu będę teraz przebywać. Jednak...

W dniu 2.12.2020 o 14:48, exodus! napisał:

Proszę o zgłoszenia osób posiadających na swoim koncie ponad 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór. Ponadto, rejestracja nastąpiła minimum 90 dni wcześniej.

... czy bylibyście w stanie przymknąć oko na kryterium stażowe [a właściwie nie tyle przymknąć, co uwzględnić w nim również moje oryginalne konto tutaj sprzed 10 lat]? Zostało usunięte przez @Lilith - jeszcze jako Artemizję albo Nefertari - na moją własną prośbę, bez historii ostów ani banów.

Ogólnie zajmowałam się moderacją przez wiele lat na innych forach [przede wszystkim na poprzednim], także w przeciwieństwie do większości osób tutaj nie byłoby to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie [uprzedzając jednak ewentualne pytanie - tak, mam świadomość specyfiki i odrębności Nerwicy]. Ponadto znam bardzo dobrze skrypt IPB i jego Panel Moderatora, więc zwłaszcza wdrożenie techniczne nie powinno stanowić większego problemu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat nadal aktualny... jeśli masz nadmiar czasu i zacięcie psychologiczne, zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi