Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa pomocy


Patitka97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa od 20 stycznia tego roku zmagam się z pewnym problemem. Raz jest lepiej raz gorzej. Raz czuje się pełna energii a czasem szkoda gadać. Mam straszne napady paniki lęku, trzęsie mi się całe ciało, ból w klatce piersiowej, dziwne niepełne oddychanie, szumy w uszach, w nocy jak chce zasnąć to nagle przebudzam się z panika że przestałam oddychać i mam takie uczucie jakbym odplywala. Mam straszne lęki na punkcie zdrowia, boję się że jestem ciężko chora, że umrę zaraz i wgl, czy ktoś z was też tak ma? Jak sobie radzicie? Wystarczy że coś mnie zaboli, żałuję i już jest panika że jestem poważnie i nieuleczalnie chora. Biorę positivum i pije melise, czasem pomaga a czasem nie... Pomocy.. Są ataki słabsze i silniejsze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, co Pani jest gotowa w tej sytuacji zrobić. Skoro tutaj Pani poszukuje odpowiedzi, to może oznaczać, że dotychczasowe sposoby nie są pomocne. Może Pani znaleźć różnego rodzaju techniki radzenia sobie z lękiem, jednak ważna jest świadomość tego, że jeśli występują zaburzenia lękowe, należy sprawę potraktować poważnie, profesjonalnie. Nerwicę leczy lekarz psychiatra i psychoterapeuta, często dzieje się to równolegle. Jednak ważne jest to, na ile występuje gotowość wewnętrzna do podjęcia takiego leczenia. 

Pozdrawiam,

Barbara Michno-Wiecheć, psycholog psychoterapeuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×