Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Carica Milica napisał:

Stresują się zbliżającym się dniem rozpoczęcia pracy. Zależy mi, aby dobrze wypaść, pokazać się z najlepszej strony. 

Będzie dobrze. Wierzę, że sobie poradzisz ;) Daj znać jak tam pierwszy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Carica Milica .....przeczytałem Twój post............  ,, gaśnie ostatnie światło " brzmi bardzo dramatycznie..... ale też jakoś tak.....poetycko.... .... odczuwam w tym zdaniu mimo wszystko wielką  chęć życia i......nadzieję .....że jednak nie zgaśnie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marek., cały czas jestem na granicy zgaśnie/dalej będzie się palić. Jestem mimo wszystko rozbita, chociaż zaczęło się układać. Tylko ode mnie zależy, czy przetrwam.

@shira123, byłam dopiero jeden dzień. Jutro drugi, mam na drugą zmianę. Dziś do mnie dotarło jak bardzo się stresuję i nie wiem, czy nadaję się do pracy z ludźmi. Lęki i stres mnie wykonczą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Carica Milica napisał:

@Marek., cały czas jestem na granicy zgaśnie/dalej będzie się palić. Jestem mimo wszystko rozbita, chociaż zaczęło się układać. Tylko ode mnie zależy, czy przetrwam.

@shira123, byłam dopiero jeden dzień. Jutro drugi, mam na drugą zmianę. Dziś do mnie dotarło jak bardzo się stresuję i nie wiem, czy nadaję się do pracy z ludźmi. Lęki i stres mnie wykonczą. 

Mam tak podobnie do Ciebie. Nie jesteś sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem już tyle prac w życiu i tyle pomysłów na siebie, że obdarowałbym tym kilka normalnych osób. Niestety wszystko zawsze kończy się tak samo.Moim odejściem, wyjechaniem, porzuceniem. Doskonale Cię rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, arek1982 napisał:

Miałem już tyle prac w życiu i tyle pomysłów na siebie, że obdarowałbym tym kilka normalnych osób

no a co jest teraz, jakie masz teraz pomysły na siebie? Pracujesz/uczysz się gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, exodus! napisał:

no a co jest teraz, jakie masz teraz pomysły na siebie? Pracujesz/uczysz się gdzieś?

Idę do pracy za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, arek1982 napisał:

Idę do pracy za tydzień.

okay, a coś więcej, jak sobie radzisz z własnymi problemami, rozumiem, że to praca z minimalną ilością ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, exodus! napisał:

okay, a coś więcej, jak sobie radzisz z własnymi problemami, rozumiem, że to praca z minimalną ilością ludzi?

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak radzisz sobie na co dzień, jak radzisz sobie z problemami? 15 lat to sporo już wiesz na ten temat!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Exodus! na co dzień pomaga Internet,muzyka,film itp. Na weekendy jeżdżę do rodziców, to też zawsze jakoś można się oderwać.Ogólnie nie mam jakiegoś stałego hobby i to mnie wkurza. Chciałbym tak jak niektórzy znaleźć coś dla siebie i pozostać w tym do końca życia. Niektórzy łowią ryby, inni jeżdżą na rowerze, jeszcze inni grają przez Internet albo zbierają znaczki. Ogólnie wydaje mi się, że jestem jakiś wybrakowany. Przeżycia też zrobiły swoje. 15 lat..to dużo czasu. U mnie to tak wygląda,że jestem na krawędzi. Potrafię funkcjonować w miarę normalnie. Gorzej, jeśli przychodzi do bliższego poznania lub dłuższego przebywania z kimś np. w pracy. Szybko tonę, bo nie posiadam tego "pancerza" ochronnego. Jestem jak duże dziecko wystawione na ciosy. Dlatego napisałem o sobie DDA, bo tak się czuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CaricaMilica

I inni

Swietnie was rozumiem.mnie tez stres wykancza.praca egzaminy pieniadze ciagle stres...przez to ciagle mysle o smierci.jako o wybawieniu.to niebezpieczne.nie mam ucieczki w postaci alkoholu tabletek.obiecalam sobie ze nie.ale nie chce tak zyc,jestem wycienczona.potrzebuje wypoczynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, shira123 napisał:

CaricaMilica

I inni

Swietnie was rozumiem.mnie tez stres wykancza.praca egzaminy pieniadze ciagle stres...przez to ciagle mysle o smierci.jako o wybawieniu.to niebezpieczne.nie mam ucieczki w postaci alkoholu tabletek.obiecalam sobie ze nie.ale nie chce tak zyc,jestem wycienczona.potrzebuje wypoczynku

Witaj w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, arek1982 napisał:

Dlatego napisałem o sobie DDA, bo tak się czuję. 

a potem

4 godziny temu, arek1982 napisał:

Na weekendy jeżdżę do rodziców, to też zawsze jakoś można się oderwać

ty wiesz co to znaczy DDA? rozumiem, że jesteś rocznik 82, czyli masz 37 lat, rozumiem, że mieszkasz sam i jakoś dajesz sobie radę w życiu, największym problemem dla ciebie jest kontakt międzyludzki i relacje między nimi, jeśli chodzi o sprawy alkoholu i następstw, mam mnóstwo swoich doświadczeń...! Ale nie pracujesz, więc za co się utrzymujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, exodus! napisał:

a potem

ty wiesz co to znaczy DDA? rozumiem, że jesteś rocznik 82, czyli masz 37 lat, rozumiem, że mieszkasz sam i jakoś dajesz sobie radę w życiu, największym problemem dla ciebie jest kontakt międzyludzki i relacje między nimi, jeśli chodzi o sprawy alkoholu i następstw, mam mnóstwo swoich doświadczeń...! Ale nie pracujesz, więc za co się utrzymujesz?

Wiem co to DDA. Pomoc rodziców jest źródłem utrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi