Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postrzeganie tylko "do łóżka"


Regina Sofia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LanaBanana

@Regina Sofia Tak, chociaż jak to mówią, każda potwora znajdzie swego amatora. Jak dla mnie to kobiety i mężczyźni o fajnym ciele ale inteligencji dużo niższej od "przeciętnej", z którymi nie porozmawiasz nawet na podstawowe tematy, bo po prostu a) nic ich nie interesuje b)nie chcą uczyć się niczego nowego c)nic nie wiedzą o świecie bo mają klapki na oczach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LanaBanana napisał:

@Regina Sofia Tak, chociaż jak to mówią, każda potwora znajdzie swego amatora. 

Jakiś czas temu natknąłem się na rozmowę z potworem co ma nie tylko 3 amatorów, w tym jeden narzeczony, ale jeszcze nałogowo sex randkuje z kolejnymi ile się da. Kurła, powiem Wam, że współczesny nawet przystojny mężczyzna nie może nie mieć depresji gdy porówna wówczas swoje życie seksualne 😄. Chyba, że będzie zachowywał się jak jakiś niewyżyty chójołak i w dodatku emanował kasą, to ma pewne szanse dorównać takiej potworzycy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LanaBanana

@atonement a może ta potworzyca tylko ściemę wali bo do ciebie podbija i chce byś mógł trochę potropić zwierzynę jak prawdziwy myśliwy : )

A poza tym pewność siebie działa cuda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LanaBanana napisał:

@atonement a może ta potworzyca tylko ściemę wali bo do ciebie podbija i chce byś mógł trochę potropić zwierzynę jak prawdziwy myśliwy : ) A poza tym pewność siebie działa cuda. 

Raz ją widziałem, więcej nie będę, znajoma znajomych w większym gronie. Coś tam wypiła, ale z taką masą to myślę, że i tak o wiele za mało żeby bajdurzyć :D Ja prawie nic, ale prawie rzygłem po jej dumnej historii.

Pewność siebie pewnością siebie, ale jak się wizualnie dba o siebie jak krowa o czystość swojego zadu, a przy tym ma się wściekliznę piczy i leci w ciula z ludźmi, którzy może jakieś uczucia do ciebie mają i plany, to jest się dla mnie komiczną jednostką do odstrzału, tym szybciej i mocniej im więcej tej nieuzasadnionej pewności siebie się uzewnętrznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LanaBanana

@atonement wręcz powiedziałabym, że pewność siebie jest odwrotnie proporcjonalna do ilorazu inteligencji. 

Zazdroszczę takim osobom, którym wydaje się, że są pępkiem wszechświata a byle jaka praca i partner/ka to powód do ogromnej dumy. Nie cierpię wchodzić w konwersacje z takimi osobami, bo aż mnie kusi, żeby dogadać, że tak naprawdę #uja osiągneły a kit wciskają by się pokazać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×