Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat, od września 2018 miewam napady paniki- zawrót głowy, wrażenie ze zaraz zemdleje, duszności itd. Wiekoszosc z objawow ustąpiło po potwierdzeniu przez lekarza, ze wszystko ok. Przez ponad miesiąc brałam Symestical jednak objawy po nim się nasiliły- miałam bardzo realistyczne sny, zaburzenia widzenia, napady płaczu, pojawiła się również drrealizacja. Jednak po około miesiącu po odstawieniu leku była wyraźna poprawa. Po miesiącu pojawiły się ciagle myśli egzstencjonalne, lek przed śmiercią, wtedy zaczęłam chodzic do paychoterapeuty. Znow poprawa na około 2-3 miesiące. Później znajomi palili przy mnie marichuane, od tamtej pory( około tydzien) często mam uderzenie tego zapachu- od dawna nie lubię go bardzo, pojawiał się również zapach zmywacza, ciastek czy gumy- miałam również obrazy myślowe- obrazy wojenne, wilki, potwory- wiem ze to tylko wytwór wyobraźni i one tak naprawdę nie istnieją ale to bardzo denerwujące- jak przeczytałam ze ktoś widzi w swoim psie kosmitę tez na niego dziwnie patrzę lub ze w ciele ma robaki to tez ciagle przychodzi mi taka myśl. Często tez wydaje mi się tez ze właśnie pale. Co to może być? Gdy uda mi sie na czymś mocno skupić objawy ustępują. Ciagle sie boje, że mam jakaś chorobe psychiczna i ze wyląduje w szpitalu dla chorych psychicznie. Przez te myśli mam znów napady płaczu. Mam również częste zmiany nastroju. W poniedziałek idę do lekarza, pozdraiwam

Edytowane przez Ferrero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłaś u lekarza? Tak silne problemy wymagają interwencji terapeutycznej i być może również farmakologicznej. Jeśli w dalszym ciągu uczęszczasz do psychoterapeuty, koniecznie powinnaś powiedzieć o wszystkich problemach, jakich doświadczasz. Jeżeli poczujesz, że psychoterapia nie działa, spróbuj poszukać terapeuty w innym nurcie. Być może inny sposób pracy będzie w stanie lepiej Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×