Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc - piski a nerwica/depresja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od polowy grudnia przyjmowałem lek trittico xr 75 mg oraz dulsevia 30 mg. Przez pierwsze dwa tygodnie było ok ale potem poczułem lekkie piszczenie w uchu. Piski się nasilały do momentu kiedy wylądowałem w szpitalu. Lekarz kazał mi odstawić dulsevia i piski zeszły z prawego ucha/głowy. Było dwa dni dobrze potem pisk wskoczył na lewe ucho i tak został a jest polowa lutego. Zrobiłem badanie słuchu 2 razy u laryngologa i wszystko ok - badanie szumów usznych , badanie ucha środkowego itp. Lekarz powiedział że mam silną nerwicę o raz depresje oraz mam kancerofobie oraz zakazał mi czytać internetu. Podejmuje kolejne badania aby wykluczyć przyczyny pisków - zapisałem się na rezonans , badanie doplera itp ale pozytywne wyniki badań dają mi ulgę na chwile . Tak jest w przypadku badań usznych u laryngologa jak usłyszałem że jest ok to po pewnym czasie poddaję je pod niepewność czy wystarczająco dokładne i chciałbym jakiś dokłądniejszych . Przyjmuje teraz Pregabaine 300 mg. Lekarze twierdza że to symptomy somatyczne. Czy to możliwe aby był taki objaw somatyczny 24/h nie licząc snu. Strasznie mnie tą meczy cała siłą i energia idzie na walkę z tym piskiem jestem tym podłamany bo czuje że liki działają i ogólnie samopoczucie mam dobre. Czy może to być efekt uboczny leku ale mam go brać żeby wyleczyć się z chorób ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×