Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drgawki po abilify, jak dlugo mozna mieć?


Pawełkk

Rekomendowane odpowiedzi

Biore juz abilify pół roku, od kilku miesiecy mam drgawki, termin do lekarza za 3 tygodnie, czy nadal moge brac ten abilify bo boje sie ze jak go noe odstawie w poro to te drgawki nie znikna nawet po odstawieniu bo tak z tym lekiem jest, ile mozna go brac jak sie ma drgawki? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz jakoś wcześniej się z tym lekarzem skontaktować - w sensie że zadzwonić czy coś - i zapytać? dla mnie to jest jednak przegięcie, że się męczysz z tego typu objawami (jakimś tam skutkiem ubocznym przyjmowania danego leku) kilka miesięcy i nic z tym nie robisz/nie robicie - Twój lekarz i Ty.. no bo nie wiem jak on to tłumaczy - że te drgawki to jego zdaniem norma czy jak? i ile to ma trwać? bez przesady.

zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie Ci odstawi, też tak sądzę.

ja bym poszła wcześniej.. jeśli możesz to idź. nieważne, że już kilka razy chodziłeś poza terminami - to jest Twój lekarz i on od tego przecież jest by dobrać Ci takie leki i w takich dawkach, po których poczujesz się lepiej (a nie gorzej ;) bo jak na razie to dobrze nie jest przecież). ja bym się po prostu bała przyjmować neuroleptyk, który powodowałby u mnie takie objawy. jeszcze rozumiem jakieś tam działania niepożądane na początku przyjmowania, ale po pół roku leczenia to normalne nie jest raczej. idź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×