Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bieganie po lesie. Czy to dobry pomysł?


Gość Dzitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Co sądzicie o bieganiu po lesie jak już się trochę bardziej ociepli? Zastanawiam się nad tym i z jednej strony:

zachęca mnie ten spokój, cisza, świeższe powietrze

ale z drugiej strony zniechęcają mnie kleszcze i to że złapię jakąś boreliozę czy coś.

Niby można coś brać czy smarować na kleszcze żeby nie zaatakowały ale jakoś mnie to mało przekonuje. A może niesłusznie? Jaka jest wasza opinia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są preparaty na kleszcze, żeby bez obaw przebywać w parkach czy lasach. Ja w ogóle jestem zwolenniczką spędzania czasu na dworze - dotlenia, poprawia kondycję i NASTRÓJ! Miałam ciężki okres i postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, a tyle się słyszy, że aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na samopoczucie, że postanowiłam regularnie uprawiać sport. Trafiłam na ten artykuł https://kuuma.pl/blog/fit-poza-murami-silowni i pomyślałam, że to jest idealna opcja dla mnie! Nie lubię tłumów, a chciałam profesjonalnie podejść do treningów, więc opcja trenera personalnego poza siłownią to był starzał w 10! Polecam wszystkim, którzy nie lubią obleganych miejsc, a chcą poprawić swoją sylwetkę i samopoczucie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×