Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem toksyczna.


Gość Kanashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dopiero 20 lat, od pół roku mam chłopaka. Jest to mój pierwszy poważniejszy związek gdzie mogę powiedzieć, że kocham mojego partnera. Problem jest w tym, że ten związek jest toksyczny. Moim problemem jest to, że jestem zazdrosna. Cały czas mi przeszkadza, że mój chłopak spotyka się ze swoją przyjaciółką, w której kiedyś się kochał, a ona go sfriendzonowała. Przeszkadza mi też jego przyjaciel, który cieszy się z każdej naszej kłótni, bo może wtedy powiedzieć mojemu chłopakowi, że jestem zjebana i chora psychicznie. Ogólnie cała sytuacja jest nieźle pojebana, bo wszyscy jego znajomi byli nastawieni przeciwko mnie zanim mnie jeszcze poznali. Nie potrafię sama sobie z tym wszystkim poradzić, a po psychologu zostały mi niestety przykre wspomnienia. Mógłby ktoś polecić psychoterapeutę we Wrocławiu? Najlepiej niepłatnie, bo jednak każde 100 zł dla studenta jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LanaBanana

Wydaje mi się, że ty wcale nie jesteś toksyczna, tylko z racji, że to twój pierwszy poważny związek, chcesz bardzo by wam wyszło. Na pocieszenie powiem ci, że też byłabym zazdrosna o 'przyjaciółkę'. Pytanie, czy masz powody by być zazdrosna? Sama piszesz, że laska go sfriendzonowala, więc chyba nie jest nim zainteresowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×