Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój facet mnie upokarza kiedy zaczynam seks


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

za każdym razem, kiedy próbuje pierwsza zacząć seks, mój facet coś wymyśla. Od dwóch tygodni nie uprawialiśmy seksu bo widzimy się w weekendy tylko ze względu na jego prace a jesteśmy ze sobą 7 lat. Myśle, ze jestem atrakcyjna kobieta...ale dziś znowu było to samo. Czy zacznę mu obciągac, czy całować czy cokolwiek, on wyjeżdża z tekstem ze go boli brzuch, albo głowa a co najlepsze dzisiaj powiedział ze cuchne amolem... no tak bo pomimo tego, ze bolała mnie głowa cholernie  je miałam tabletki i musiałam ja trochę posmarować, zaczęłam pierwsza.... 

 

za każdym razem to on zaczyna i musimy to robić ale kiedy ja chce to nie... 

o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, na_leśnik napisał:

Może warto byłoby zapytać partnera? 

W jakim sensie "musimy"? Zmusza Cię do seksu?

 

Chodziło mi o to, ze jak on chce to to robimy i on nie daje za wygrana jak mówię nie, bo odbiera to jako „tak” zreszta ja mało kiedy mówię nie. On ma 37 lat, zbudował dom mieliśmy się wprowadzać tam w kwietniu już, a teraz nagle stwierdził, ze się pozabijamy razem, ze to już nie jest uczucie co kiedyś, a jeszcze pare miesięcy temu powiedział, ze nie wyobraża sobie życia beze mnie i mnie kocha. To jest ogóle typ narcyza - manipulanta. On nie chce ślubu ze mną bo twierdzi ze nie chce później rozwodu i twierdzi ze jest za stary na dzieci, podkreślam ze  ja mam 26 lat... nie wiem już co mam robic. Mam wrażenie, ze to człowiek z dwoma osobowościami... od 7 lat widzimy się w weekendy tylko ze względu na jego prace ale zdarza się, ze czasem w tygodniu. Ma kasę nie ukrywam, ale jak go poznałam nie miał nic. I wydaje mi się, ze praca mu trochę odbiła na głowę. Nie da się z nim rozmawiać. Ja mówię spokojnie a on się śmieje prosto w twarz j odwraca kota ogonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tobie zależy na normalnej rodzinie to odejdź od niego. On ma inne priorytety, co jasno ci oznajmił. A ty zauważyłaś sama, że to narcyz i manipulant. Po co z nim jesteś? Liczysz, że go zmienisz? Nawet dobrego seksu z nim nie masz, po co ci taki facet..

Edytowane przez wTymTygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×