Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


psycholog abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

cieszę się, że mogę dołączyć do Waszej społeczności. Może na początek kilka słów o mnie. Pracuję jako psycholog i socjoterapeuta, zajmuję się pracą zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak również z osobami dorosłymi. Pracuję też z całymi rodzinami wspierając je w codziennym funkcjonowaniu. Rozpoczęłam szkolenie w zakresie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym.

Bardzo się cieszę, że będę mogła na tym forum odpowiedzieć na Wasze pytania, wymienić się doświadczeniami i podyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona Waszej społeczności.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2019 o 18:18, psycholog abcZdrowie napisał:

Bardzo się cieszę, że będę mogła na tym forum odpowiedzieć na Wasze pytania, wymienić się doświadczeniami i podyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona Waszej społeczności.

 

  Witaj serdecznie :classic_smile:

 siadaj wygodnie na Fotel i odpalaj motór  ,,, :classic_biggrin:

 Ja tylko skromnie ostrzegam , Tu nie sa łatwe sprawy , ,, normalnie prawie jak w chińskim dramacie kostiumowym sprzed pierwszej wojny światowej .

 Mam takie pytanie , jaki jest Twój stosunek do psychofarmakologii ?

 narka .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ala1983 tak jestem tutaj na zastępstwie 🙂 Na razie w związku z innymi zobowiązaniami, trochę jest mnie mniej na forum, ale od marca powinnam już częściej się udzielać.
@Kalebx3 Gorliwy moim zdaniem psychofarmakologia w części przypadków jest potrzebna, a wręcz konieczna. Uważam jednak, że w zależności od przypadku powinna iść w parze z odpowiednią psychoterapią, ponieważ wówczas leczenie powinno przynieść lepsze rezultaty.
I oczywiście zdaję sobie sprawę, że tutaj nie ma łatwych spraw - jeśli mówimy o zdrowiu psychicznym czy psychoterapii to nigdy nie ma łatwych spraw 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×