Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oczyszczanie Wątroby


Rekomendowane odpowiedzi

moja Oda do Wątroby ,,,

 Ty jesteś prawie jak Matka , co chroni mnie przed samozatruciem ,,, 

 około 22 lutego ( kiedy tarcza  księżyca zaczyna zmniejszać ) oczyszczam wątrobę . Po takim zabiegu czuję się naprawdę lepiej psychicznie ,,, teraz na przedwiośniu najlepiej to zrobić ;

 http://akademianatury.pl/naturalne-leczenie/calkowita-odnowa-organizmu/oczyszczanie-watroby-i-pecherzyka-zolciowego.html

 Polecam wszystkim.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ...działa. a jak się  zrobi cieplej to głodówkę na wodzie z tydzień lub dwa...ja w 2016 po 40 dniowej poczułem się młodziej o 10 lat  , ps. podobno podczas takich długich postów uaktywnia tzw.gen długowieczności ...może to jest "tabletka" na dłuższe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste ciekawa metoda :great:

 

Moja wątroba (jak i każdego człowieka) jest cały czas w pracy. Od poniedziałku do piątku, niedziele, święta, non stop. Ponieważ ją kocham, daję jej 24 godziny wolnego w tygodniu. Haruje dla mnie 7 dni, to czemu mam jej nie dać jednego dnia wolnego na samej wodzie? Również polecam metodę, dajcie jej czasem odpocząć.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam bekę z otyłych dietetyków, którzy nauczają innych ja ma wyglądać oczyszczanie wątroby w piątek.

Nie szanują swoich wątrób, nie szanują swoich ciał, nie szanują niczego ani nikogo, a ich metoda na oczyszczanie wątroby to 2x grzesznik wołowy z serem :D 

1353809633_qtjafd_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ten naukowy  Mądrala twierdzi ,że kamieni wątrobowych - cholesterolowych nie można po podgrzaniu rozpuścić ?

 Niech podgrzeje do temperatury 37 stopni C , ciekawe czy wtedy mu sie rozpuszczą .

 Owe kamienie można farmakologicznie rozpuszczać lekami ( ursopol ) ,i tylko te kamienie ( nie wapniowe ) które sa przepuszcalne dla USG i USG ich nie wykazuje( kamienie cholesterolowe  . Więc o czym ten człowiek mówi ? Niby ,ze taki mądry ,,, ale co z tego. 

 

Kiedy stosować Ursopol?

Wskazania do stosowania preparatu obejmują:
· rozpuszczanie cholesterolowych kamieni żółciowych o średnicy nie przekraczającej 15 mm, przepuszczalnych dla promieni rentgenowskich, u osób, u których pomimo obecności kamieni czynność pęcherzyka żółciowego jest zachowana"
 
 Oczyszczanie wątroby metoda Clark / Tombak to wydalenie kamieni wątrobowych , a nie ich rozpuszczanie chemiczne .
 Dziś właśnie będę pił olej z cytryna , a jutro rodzę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świadectwo Stefana z Grabowa :

"Oczyszczałem wątrobę według Tombaka i wg Clarc. Ta druga metoda była bardziej skuteczna bo wychodziło więcej kamieni i o wiele większe. Jestem po 6 oczyszczaniach. Ostatnim razem wychodziło bardzo malutko i małych kamyczków co by świadczyło, że wątroba jest już oczyszczona. Teraz wystarczy to zrobić raz na rok. Co do objawów to dziewczyny w pracy, członkowie rodziny pytają mnie czy chodzę na solarium albo jakich używam kosmetyków lub witamin bo widzą, moją gładką, dobrze odżywioną i bez żadnej skazy cerę która kiedyś była sucha, szorstka i pełna wyprysków. To są oczywiście skutki oczyszczonej wątroby która teraz lepiej pracuje i odtruwa organizm. Nawet po większej imprezie mam mniejszego kaca który trwa bardzo krótko. Co do samopoczucia to mam więcej energii do życia niż np. 10 lat temu, nie wiem co to ból głowy i nie czuję zmęczenia w środku dnia. Tak więc polecam Wam wszystkim oczyszczanie wątroby bo jest tanie i co najważniejsze skuteczne! Pozdrawiam."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś z rana " urodziłem " kilka pokażnych bandziorów , ale to jeszcze nie wszystko co mam zamiar wydalić z dupy .

Zaznaczam ,że nie jest to sztuka dla sztuki , lecz niejako "operacja " bez skalpela , która zapewni mi na około jednego roku zdecydowanie lepsze trawienie oraz jasność i przejrzystość umysłu , oraz podniesienie sił witalnych .

 Każdy świr , który narzeka na brak energii , ma kłopoty z trawieniem ,wzdęcia , pulsujący ból pod prawym łukiem żebrowym , często wpada w gniew i złość ( niestabilność emocjonalna ) niech jak najszybciej robi oczyszczanie wątroby metoda Clark /Tombak .

 Zapewniam ,że jego forma psychiczno - fizyczna poprawi sie o  co -najmniej  50 % .

Wiem co mówię . A jeśli mówie to tak mówię ,że mówię prawdę .

 W następnym tygodniu odrobaczanie lekiem Pyrantelum( cała rodzina , w końcu nie dośc ,że w domu 3 koty i pies to jeszcze inne pasozyty dietetyczno- okoliczne  ( 3 dni po jednej tabsie ) ,,,, I MOŻNA wchodzić w w Wiosnę z większym zapasem sił i większa pogoda ducha .

 

 OCZYSZCZANIE TYLKO PO PEŁNI KSIĘŻYCA DO NOWIU !!!

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy ,żeby byc lekarzem to trzeba się systematycznie lata całe uczyć i to bardzo pilnie , a ja nie mam dyscypliny , często działam spontanicznie i lepiej mi być forumowym " farmaxxxceutą " niż kimś wyżej postawionym w hierarchii społecznej .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś z kanału YT o nazwie PodMikroskopem, z tego co sam mówił pracuje na oddziale onkologi jako laborant czy coś takiego. Nie jest lekarzem ale pracuje w kazdym razie w szpitalu jako patomorfolog czy ktos podobny. Napewno jest po jakiś studiach, po jakiejś biochemi czy czymś podobnym - nie pamiętam już. Choruje on na chorobę Lesniewskiego-Crohna czyli zapalna choroba jelit. Trza do niego napisać żeby zrobił materiał o naltrexonie:) LDN ponoć pomaga w zapalnych chorobach jelit też

Edytowane przez xanonymous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×