Skocz do zawartości
Nerwica.com

Blokowanie się przed ludźmi


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Czy jest ktoś tutaj, kto blokuje się w kontakcie ze sobą , w przypadku rozmowy z kimkolwiek? Mam na myśli coś takiego że chciałbym z kimś poruszyć dany problem/temat itp... kiedy przychodzi w końcu do kontaktu z daną osobą - wtedy kompletnie tracę rezon i kontakt z samym sobą. Kiedy juz skończy się rozmowa z daną osobą, następuje jakby ''wyluzowanie'' myśli, i tematy które chciałem poruszyć z daną osobą z powrotem wracają!!! Szału można dostać! Można to porównać do stwierdzenia , że jeśli ma się za przeproszeniem coś w d.pie - to jestem w stanie się kontaktować ze sobą. A jak zaczyna zależeć to następuje blokada

Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 14:44, borian napisał:

Cześć.Czy jest ktoś tutaj, kto blokuje się w kontakcie ze sobą , w przypadku rozmowy z kimkolwiek? Mam na myśli coś takiego że chciałbym z kimś poruszyć dany problem/temat itp... kiedy przychodzi w końcu do kontaktu z daną osobą - wtedy kompletnie tracę rezon i kontakt z samym sobą. Kiedy juz skończy się rozmowa z daną osobą, następuje jakby ''wyluzowanie'' myśli, i tematy które chciałem poruszyć z daną osobą z powrotem wracają!!!

Nie wiem czy to jest to samo ale pozwolę sobie wspomnieć o dwóch podobnych sytuacjach.

Dwa razy  podejmowałem (z psychologiem) próby omówienia mojego niezadowolenia z powodu braku spodziewanych efektów terapii. Nie udawało się. 

Podobnie dwukrotnie próbowałem odmówić dalszej pracy mojej pracodawczyni. Nie udało się.

Mimo gotowości do rozmowy w decydującym momencie oddaje inicjatywę drugiej stronie. Zły jestem za to na siebie:(

 

Miłego dnia:)

Pozdrawiam

johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×