Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


panikara1995

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim 😊

Cieszę się, że w końcu dołączyłam do forum. W grupie zawsze raźniej. 😊Moimi problemami są depresja, fobia społeczna, androfobia, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zerowa pewność siebie i niskie poczucie własnej wartości. Mam za sobą rok izolacji w domu, przez co mój stan się pogorszył. Teraz wychodzę z cienia, bardzo się boję zmian, ale mam nadzieję, że podołam wyzwaniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u psychiatry, przypisał mi leki i zalecił psychoterapię. Byłam już na kilku, generalnie w porządku, ale muszę znaleźć innego terapeutę. Poza tym wracam na studia, odnawiam kontakty, więcej rozmawiam z rodziną. Byłam także na rozmowie o pracę. No i założyłam tutaj konto. 😊

Edytowane przez panikara1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby 😊 Dobrze mi z tym, że coś się w końcu dzieje w życiu, jestem dumna, że nie stchórzyłam. Też jest takie trochę zaskoczenie, że chciano mnie do pracy, że dostałam się na kierunek, bo była rozmowa kwalifikacyjna. Widzę, że inni patrzą na mnie inaczej niż ja na siebie, i to daje do myślenia. Na razie czuję się paskudnie, denerwuję się strasznie, lęk mimo prochów się nasilił, ale myślę o starych czasach, kiedy nie było większości tego szamba w głowie. Chcę wierzyć, że nie tylko powróci tamto samopoczucie, ale też pod koniec roku będę czuć się lepiej niż kiedykolwiek. Jeśli nie eksploduję z nerwów podczas pierwszego dnia studiów, to uznam to za sukces 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×