Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z ocd stosowal olejek CBD i z jakimi skutkami. proszę o pomoc bo juz stosowałem wszystko bez rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.02.2019 o 18:34, mutsi_marcin napisał:

Witam,

Czy ktoś z ocd stosowal olejek CBD i z jakimi skutkami. proszę o pomoc bo juz stosowałem wszystko bez rezultatów.

Hej, ja zacząłem stosować od początku roku i mogę powiedzieć, że olejek CBD bardzo mi pomógł. Najważniejsze to wybrać sprawdzoną firmę i dostosować odpowiednie dawkowanie. Różnica podczas stosowania w moim przypadku jest zauważalna. Mogę odnotować przede wszystkim rozluźnienie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Rozwiązałem również w ten sposób problemy z bezsennością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robił ktoś ekstrakcje z konopi siewnych ?Zainteresowani wiedzą ,że olejek sporo kosztuje ,a przeciez cbd jest w zwykłych konopiach.Jest nawet uprzedzenie do kupienia którym można ekstraktowac (dla tych którym się nie chce bawić w kuchni )CANNOLATOR.Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.02.2019 o 08:09, nerwowybartosz napisał:

Hej, ja zacząłem stosować od początku roku i mogę powiedzieć, że olejek CBD bardzo mi pomógł. Najważniejsze to wybrać sprawdzoną firmę i dostosować odpowiednie dawkowanie. Różnica podczas stosowania w moim przypadku jest zauważalna. Mogę odnotować przede wszystkim rozluźnienie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Rozwiązałem również w ten sposób problemy z bezsennością.

Hej, czy moge spytac czy tez cierpisz na OCD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, Właśnie kupiłam olejek CBD do wypróbowania.

Tak żeby było zabawnie, to zamówiłam produkt na lokalnym Amazonie i po tym jak go dostałam, nerwica i OCD wskoczyły do akcji i cały dzień myślałam, ze coś nielegalnego zrobiłam, dostałam ataku paniki i szukałam informacji temat CBD... teraz dopiero mi przeszło i probuje myśleć, ze jakby to coś złego było, to bym nie mogła kupić na lokalnym Amazonie🙄😅 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, czy ktoś próbował już stosować olejek CBG ? Sprzedawca w jednym ze sklepów mi powiedział, że lepiej się sprawdza w przypadku dolegliwości lękowo - depresyjnych niż CBD. 

Stąd moje pytanie, czy ma ktoś doświadczenie w stosowaniu tego rodzaju olejku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej chciał Ci po prostu opchnąć trochę swojego towaru...

Nie słyszałem o badaniach, które wykazały by jakąś znaczną różnicę w stosunku do Placebo przy stosowaniu olejku CBG pod kątem zaburzeń lękowo-depresyjnych. Bardziej obiecujący jest olejek CBD, ale pewnie też nie ma co oczekiwać cudów.

• Iannotti FA1, et al. Nonpsychotropic Plant Cannabinoids, Cannabidivarin (CBDV) and Cannabidiol (CBD), Activate and Desensitize Transient Receptor Potential Vanilloid 1 (TRPV1) Channels in Vitro: Potential for the Treatment of Neuronal Hyperexcitability. ACS Chem Neurosci. (2014)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, dlatego zdecydowałem sie na 9% olejek, który jest mieszanką 500mg CBG i 400mg CBD. Dziś powinien do mnie dotrzeć i zaczynam nową terapię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi