Skocz do zawartości
Nerwica.com

CBD


sqnik8

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Jurecki napisał:

@mpConroe no i jak podziałał olejek?

 

Ja mam 10% i mam zamiar brać ale muszę skończyć brać antybola:classic_mellow:


Dziala dobrze na lęki. Kupiłem już kolejny, tym razem 1500mg ale jest gorszej jakości niż ten pierwszy. Szybko mi schodzi, chyba za dużo tego używam. Wymyśliłem sobie, ze zastąpię całkowicie nikotynę wlasnie CBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jurecki napisał:

@mpConroe a ten olejek to z zagranicy sprowadzałeś?

https://www.cbdoil.co.uk/cbd-e-liquid/black-jack-cbd-e-liquid-10ml-by-evolved-cbd-vape-series/

I jak dawkujesz/dawkowałeś ten olejek z tego linku?

 

Mieszkam w UK.

 

Normalnie dolewam do vapea. To zwykły liquid taki jak te z nikotyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije sobie dwie herbatki CBD codziennie przed snem. Jednak muszę przyznać ,że to gówno działa i na pewno nie jest to placebo jak większość suplementów. Czuje to na swoim organiźmie. Na pewno poprawiają się funkcje poznawcze(pamięć, koncentracja oraz nastrój). Tylko rano czuje się trochę otumaniony. Do CBD biorę jeszcze tabletkę Valdoxanu i orotan Litu. Myślę ,żeby zacząć zmniejszać Valdoxan i zejść na pół tabletki a potem całkowicie odstawić jakby się dało. Może skutki uboczne tego zestawu się zmniejszą. Na pewno coś w tym jest i polecam spróbować osobom którę zmagają się z depresją. Nie jest też to takie drogie. Za Herbatę płacę 22 zł i starcza na miesiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki olejek 10% teraz jest godny polecenia? Hemp life chyba już nie ma ( chyba, że to teraz hempmont) a cibdol lekko za drogi. Stosowałem pare lat temu olejki i o ile jakiś szwajcarski działał ładnie to potem kupiłem w "promocji" dwa opakowania polskiego i nie dość, że miały paskudny smak to jeszcze nie działały. Co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. 

 

Także zaczęłam stosować od jakiegoś czasu z firmy - Kanastę 550mg o smaku miętowo-czekoladowym aktualnie. 

Smak orzeźwiający. 

 

Olejek zaczęłam stosować, aby zwalczyć ekstremalne stany nerwicy lękowej, stresem jak i problem ze snem. 

Jeżeli chodzi o sen może ciut lepiej mi się zasypiało nie było takiej gonitwy myśli przed snem, wyciszyło mnie trochę, przyspieszyło regenerację po wysiłku fizycznym (jazdy na rowerze) 

A może to kwestia wmówienia sobie taki efekt placebo? 

 

Zużyję obeny i kupię inny smak oraz większe stężenie. 

 

20220104_181732.thumb.jpg.91ea1249873ba2443380367b01dc5343.jpg

Screenshot_20220104-183541_Chrome.jpg

Edytowane przez Sayurii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 14:16, Wirginia Zachodnia napisał:

I jakie wrażenia? 

 

Brałem pod język niestety przesadziłem z dawką jak zwykle ze wszystkimi i dostałem uczulenia, potem gdy chciałem wznowić aplikacje wylałem 8/10 na spodnie ostatecznie rezygnujac z eksperymentu. I jeszcze spodnie musiałem prać 4 razy żeby ten olej zszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, neon napisał:

 

Brałem pod język niestety przesadziłem z dawką jak zwykle ze wszystkimi i dostałem uczulenia, potem gdy chciałem wznowić aplikacje wylałem 8/10 na spodnie ostatecznie rezygnujac z eksperymentu. I jeszcze spodnie musiałem prać 4 razy żeby ten olej zszedł.

 Witaj Brachu (-:,

 akcja jak z James Bonda ,,, jeszcze tylko skok przez płot ,10 celnych strzałów - 10 trupów  i ucieczka  helikopterem ,,, a wszytko to bez uronienia jednej kropli potu . I jak tu nie mówić ,że olejki nie pomagają ?

 

" przesadziłem z dawką jak zwykle ze wszystkimi " , cały Ty , nic się nie zmieniłeś (-; . Dobrze ,że to nie była chińska podróba , bo byś jeszcze gratisowo 3 dniowej sraczki dostał (-:

 Trzym się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet próbowałem sobie wmawiać że to uspokaja choć minimalnie ale nawet i to nie pozwoliło obronić tego przed tym abym mógł to obecnie nazywać nic nie wartym gównem . Może znowu chodzi o jakieś wyjątki które doznają cudownych efektów i nawet jeżeli to prawda to świetnie - mają alternatywę dla leków a osobiście jestem w gronie tych którzy kupili raz i nigdy więcej tego błędu nie powtórzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×