Skocz do zawartości
Nerwica.com

CBD


sqnik8

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, a co to za firma CBD Pharma? Polska czy zagraniczna?

zagraniczna , z Wielkiej Brytanii .

 

neon,

nie sądzę ,żeby ceny olejku wzrosły , bo i tak są obecnie wyśrubowane na MAXA .

 

A na ile starcza taki 10 ml?

 

na około miesiąca góra .

Dziś przyszło do mnie 30 ml 5% CBD . Chcę z tym pojechać / skonsumować przez 2 miesiące .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, mniej ostry , tak bym to ujął .

Tamten był " w zawiesinie " oleju z oliwek , ten z oleju z konopi .

Przed chwila wziąłem 2 porcję ( chyba z 6 kropli ) i dosłownie poczułem po kilku minutach dziwne lekkie zmulenie . Aż sam jestem zaskoczony .

Podejrzewam ,że ten olejek jest zdecydowanie mocniejszy od 4% Cibdolu . Cena też nienajgorsza .

A czemu pytasz o smak ? Dla mnie może nawet mieć smak psiego gówna , ,, OBY tylko działał mocno antylękowo ;) .Wiadomo ,że lepszy smak i zapach poziomek , ale nie za zapach i smak i konsystencję Olejku płacę tylko za jak najlepsze uderzenie w chorobę nerwową .

Jutro zmniejszam dawkę do 2X 4 kropli . Lipa jest tylko z tym odmierzaniem pipetą,,, ale z czasem i z tym sobie poradzę .

Pozdro .

A Ty coś kupiłeś , czy jesteś w trakcie podejmowania decyzji .

PS .

przed braniem olejku biore wyciąg z miłorzębu ,żeby CBD miało łatwiejszy im szerzy dostęp do łepecyny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, bo ktoś gdzieś pisał że woli Cibdol ze względu na smak. No i też sobie myślałem że jak i smak podobny to i skuteczność olejku jest podobna. A Ty piszesz że jeden jest na oleju z oliwek a drugi na oleju konopnym to musi być różnica w smaku. Ja piłem balsam Szostakowskiego na żołądek, to jest dopiero gówno, trudno przełknąć. Jak aplikujesz ten olejek, na język czy pod język? I gdzie trzymasz ten olejek po otwarciu, w lodówce? O dawkowaniu CBD i nie tylko.

 

neon, skąd wiesz jak wygląda pizda anioła, widziałeś? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aplikujesz ten olejek, na język czy pod język? I gdzie trzymasz ten olejek po otwarciu, w lodówce?

- aplikuje pod język i tak trzymam z pól minuty około .Potem popijam wodą .

Cibdol 4% trzymałem, w lodówce , to się po 3 dniach kaszka zrobiła . Wyciągnąłem więc do temperatury pokojowej i wszystko wróciło do normy .

Także nie trzymam olejku w lodówce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---podejrzewam ,że ten olejek zbyt szybko sie w organizmie nie rozkłada ( i wydala ). I im dłużej się go bierze tym więcej się go kumuluje w organiżmie .Że siedzi to w mózgu (jak THC ) długo jeszcze od zaaplikowania .

Dziś z rana wziąłem 7 kropli 5% i po godzinie poczułem lekką antypsychotyczna zmułkę( nie powiem ,żeby to było jakies przyjemne ) . Nie chce mi sie do końca wierzyc ,że ten cały CBD nie ma działania psychotropowego .

Od jutra zmniejszam dawke do raz dziennie 4 krople . jak tak dalej będzie szło to butelka 30 ml starczy mi na rok ,,, i okaże się ,że olejej CBD suma sumarum najtańszy ze wszystkiego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma z poszczególnymi dolegliwościami:

 

snem

nerwicą

depresją

myślami natrętnymi

 

Czy reaguje to z jakimiś lekami?

 

Obecnie schodzę z doktorem z paroksetyny od której jestem uzalezniona. Dr doszedł do tego przez to że pseudo nawrót po 2,5 od odstawienia z zaburzeniami których nigdy nie leczylam- nie reagował na paroksetynę przy próbie jej reinstalacji objawy się zaostrzały z każdą wiekszą dawką. Paradoksalna reakcja na leki :-(.

 

Wytrzymaliśmy 3 miesiące - obecnie jestem już na mini dawce. Od tygodnia mam schodzić z konikiem i tak robie w dawce 0,5 mg dziennie, co i tak różowo nie jest. Jestem przerażona, bo boję się że z tym syndromem odstawiennym będę sie męczyć lata (zagramanicą tak właśnie czesto bywa). Wdg doktorka clon ma załagodzić objawy odstawienia, które przejdą po max 3 miesiacach.

Już siebie widzę jako narkomankę uzależnioną od benzo, tracącą pracę i mózg (podobno od bezo paradoksalnie dostaje sie depry i większych lęków). Jak jeszcze nie znałam sie na lekach wprowadzano mi paro z 4 mies obstawą clona i wtedy nawet nie zauwazłyłam odstawienia. To było z 4 lata temu, a teraz wyjście też z nim, tylko tym razem mam rozlegulowane syndromem neuroprzekaźniki, wiec mogę wpaść z clonouzależnienie i wybrać sie na pierwszy pobyt w szpitalu. Jeszcze doczytałam się że biorąc drugi raz benzo, bedzie już gorzej odstawić.

 

JA PANIKUJE. JAK WIDAĆ. USPOKOUJCIE MNIE PROSZĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz jestem od niej uzależniona, ale powoduje u mnie paradoksalny efekt ( nie leczy a szkodzi) . Jej piękne oblicze pokazało się po nieudabej próbie powrotu do niej po 2,5 miesięcznej przerwie. Jestem w trakcie syndromu odstawiennego ( lepiej byś nie wiedzial jakie to gowno). Pojawila się hiperwrażliwość na wszystkie leki, więc zmiana nie wchodzi w grę, ewentualnie pomost z prozaku co dla lękowca oznacza katastrofe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię się na inny, bądź sprzedam świeżo co kupiony olejek Cibdol 4% 10ml w nowej formule, zużytych ok. 20 kropli, zostało jeszcze około 180. Mam po nim lekkie problemy gastryczne. @Kalebx3 może chcesz się wymienić na ten nowo zakupiony olejek? Z tego co czytałem Cibdol Ci podchodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×